loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Od krótkich spodenek do dżentelmena to jeszcze daleka droga". Beata Mazurek odpowiada Tuskowi
Opublikowano dnia 08.10.2018 11:41
"Haratanie w gałę to zajęcie dla dżentelmenów" - napisał Donald Tusk w odpowiedzi na złośliwą uwagę Mateusza Morawieckiego. Do kąśliwej konwersacji dołączyła rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek.

screen YT
CZYTAJ WIĘCEJ: "To zajęcie dla dżentelmenów". Wymiana uszczypliwości między Tuskiem a premierem Morawieckim
 

Tuskowi przypomnijmy,że od krótkich spodenek do dżentelmena to jeszcze droga daleka. Czmychnął do Brukseli, ale rozumu tam  mu nie przybyło. Co najwyżej, cynizmu i pogardy dla swojego kraju.Tusk to taki perekińczyk


- komentuje Beata Mazurek. Sprawę skomentował także publicysta Dawid Wildstein.
 

Tusk wspiął się na wyżyny intelektu i stwierdził, że haratanie w gałę to zajęcie dla dżentelmenów?
To prawda. Dżentelmenów takich jak Smogorzewski. Pełno ich w PO


- czytamy we wpisie.
 
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Jacek
Matysiak

Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.