REKLAMA

Który bank wybrać, biorąc kredyt?

Jakie są Twoje marzenia? Co powstrzymuje Cię przed ich realizacją? Brak czasu, możliwości fizycznych, a może pieniędzy? Żaden z tych czynników nie musi być ograniczeniem. Zamiast narzekać na otaczającą Cię rzeczywistość, zacznij zmieniać marzenia w plany i realizuj je krok po kroku. Pomoże Ci w tym prosty kredyt gotówkowy lub hipoteczny. Sprawdź, który bank wybrać.
 Który bank wybrać, biorąc kredyt?
/ grafika własna

 [Artykuł sponsorowany]

Kredyt kojarzy Ci się z dużym zobowiązaniem, dodatkowymi kosztami i niejasną umową? Nic bardziej mylnego. Obecnie pożyczka to prosty sposób na realizację marzeń takich jak podróż, zakup domu czy samochodu. Nie czekaj dłużej, tylko zacznij działać!

Potrzebuję gotówki na marzenia, czyli jaki może być cel kredytu?

Twoim marzeniem od zawsze było wyjechać w Bieszczady, kupić tam dom, a do pracy dojeżdżać terenowym samochodem z najwyższej półki? Teraz możesz szybko to zrealizować, a pomoże Ci w tym… bank. To tam możliwe jest wzięcie kredytu w bezpiecznych warunkach. W zależności od tego, jaki jest cel kredytowania, można dobrać inną ofertę banku. A oto, co masz do dyspozycji.

  • Kredyty hipoteczne

Jeśli interesuje Cię zakup działki, budowa domu, kupno mieszkania i wykończenie własnego gniazdka, to dla Ciebie są przeznaczone kredyty hipoteczne. Dzięki nim jest możliwe pożyczenie dużej ilości pieniędzy, od kilkuset tysięcy do kilku milionów złotych i rozłożenie spłaty na długi okres kredytowania – nawet do 40 lat. Stosunkowo niskie oprocentowanie oraz marża sprawiają, że to jedna z najtańszych opcji, które są dostępne na rynku.

  • Kredyty gotówkowe

To oferta skierowana do osób, które chcą przeznaczyć pieniądze na dowolny cel, jak np. remont, spłata innych zadłużeń itp. Kredyt gotówkowy jest wygodnym, a przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem.

Wyzwaniem może być to, że bank bardzo skrupulatnie podchodzi do analizy wniosków kredytowych i potrzebuje dokumentów o dochodach, zatrudnieniu itp. Niemniej, w tej opcji możliwe jest wzięcie nawet kilkuset tysięcy złotych rozłożonych na kilkadziesiąt, wygodnych rat.

  • Kredyty samochodowe

Twój stary samochód odmówił posłuszeństwa? A może trafiła się wyprzedaż roku? Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po kredyt samochodowy. Jest on relatywnie tańszy niż kredyt gotówkowy i wymagana jest mniejsza ilość dokumentów. Przygotuj zaświadczenia o dochodach i wszelkie informacje o pojeździe. Po analizie Twojej historii i kredytowej bank wyda decyzję. Więcej informacji o kredytach samochodowych znajdziesz pod adresem: https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe/.

 

Szukam banku, czyli gdzie znaleźć kredyt na marzenia?

Zdecydowałeś się wziąć kredyt, ale nie wiesz… od czego zacząć? Kolejki w stacjonarnych placówkach bankowych wyglądają naprawdę imponująco, a wizja odwiedzania każdego banku Cię przeraża? Nie rezygnuj jeszcze z marzeń, tylko sięgnij po swojego smartfona, tablet lub komputer.

Wejdź na stronę z kalkulatorem kredytowym online. W formularzu wskaż, jaki jest Twój cel kredytowania, potrzebna ilość pieniędzy oraz okres spłaty. Następnie uzupełnij dane osobowe i informacje o swojej sytuacji finansowej.

Gdy wypełnisz formularz, system przygotuje dla Ciebie pełną listę najbardziej atrakcyjnych kredytów. W szczegółach ofert znajdziesz informacje o RRSO, oprocentowaniu, marży, prowizji, ubezpieczeniu, wymaganych dokumentach i wysokości raty. Potem wystarczy tylko, że porównasz dostępne propozycje i wybierzesz najlepszą opcję dla siebie - z niskim RRSO i dogodnymi ratami. Następnie dokończ uzupełnianie formularza i zamów rozmowę z konsultantem. Specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci złożyć wniosek o kredyt. 

Znalezienie idealnego banku to nie lada sztuka. Dzięki internetowym porównywarkom kredytowym jest to jednak o wiele prostsze. Nie zwlekaj – znajdź swój bank i realizuj marzenia

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura