Znany aktor przestał zarabiać przez pandemię i nie ma za co pochować mamy. Błaga o pomoc

Znany aktor Mariusz Czajka poinformował opinię publiczną, że wyniku pandemii koronawirusa od 10 miesięcy nie zarabia pieniędzy, przez co brakuje mu środków finansowych, aby pochować mamę. - Będąc w tragicznej sytuacji finansowej bardzo proszę o pomoc - napisał aktor, zakładając zbiórkę pieniędzy na portalu pomagam.pl. 
 Znany aktor przestał zarabiać przez pandemię i nie ma za co pochować mamy. Błaga o pomoc
screen YT - Telewizja Republika

Witam nazywam się Mariusz Czajka (aktor). Dnia 14.01.21 roku, po długotrwałej chorobie w wieku 81 lat, odeszła z tego świata moja mama , Krystyna  Maria  Teresa Czajka , ur.21.12 1939 r. w Lisewie. Córka Stefana Truszkowskiego i Gertrudy z/d Wilmańskiej. Praktycznie od urodzenia borykała się z problemami zdrowotnymi aż do końca. Miała osteoporozę, Parkinsona , nadciśnienie a na koniec raka płuca.  Odeszła we śnie. 

 

- rozpoczął swój wpis Mariusz Czajka. Aktor wskazuje, że aby pochować mamę potrzebuje 12 tys. zł. 

 

ZUS zwraca 4 tys. zł. a 8 tys. musze dodać. Jak powszechnie wiadomo, przez pandemię korona wirusa od marca 2020 do dziś teatry są zamknięte. Ja straciłem 138 przedstawień i praktycznie nie mam dochodów od 10 mies. Mama miała emeryturę nauczycielska 1600 zł i nie miała oszczędności. Ja mam same długi i już nie mam skąd pożyczać. Brakuje 8 tys. zł. i zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w pochowaniu mamy bo nie mam tego za co zrobić

 

- pisze Mariusz Czajka. Poinformował, że od państwa otrzymał 1800 zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, 2000 zł z ZUS. 

 

I to wszystko na te 10 mies. bezrobocia. Będąc w tragicznej sytuacji finansowej bardzo proszę o pomoc. Jeśli zebrana kwota będzie większa to będę mógł kupić Mamie i Tacie nową płytę nagrobną, a jeżeli jeszcze coś zostanie to pozwoli mi to na start z nowym projektem aktorskim w sieci i może zacznę normalnie zarabiać

 

- kończy swój wpis aktor. Link do zbiórki znajduje się tutaj - pomagam.pl. Zebrano już prawie 50 tys. zł.

 


Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura