REKLAMA

[video] Dariusz Matecki naprawia baner... organizacji LGBT. Zobacz o co chodzi

"Kochajcie mnie mamo i tato" to akcja bilbordowa radykalnych organizacji LGBT, takich jak Grupa Stonewall, Tolerado, Miłość nie wyklucza, Miłość nie wyklucza i Szarosen. Miała być odpowiedzią na akcję bilbordową "Kochajcie się mamo i tato", którą środowiska LGBT uznały za... homofobiczną. Z kolei środowiska pro life uznały kampanię "Kochajcie mnie mamo i tato", która ma zwracać uwagę na problem nastolatków o odmiennej orientacji płciowej, za jak najbardziej słuszną i mieszczącą się w paradygmacie tradycyjnej rodziny. Tak jak kochać się powinni rodzice, tak i rodzice oczywiście powinni kochać dzieci.
Dariusz Matecki naprawia plakat LGBT [video] Dariusz Matecki naprawia baner... organizacji LGBT. Zobacz o co chodzi
Dariusz Matecki naprawia plakat LGBT
Screen TT Dariusz Matecki

Z ciekawą inicjatywą w tej sprawie wystąpił Dariusz Matecki, szczeciński radny Solidarnej Polski i szef Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu, który na co dzień zajmuje się przypadkami ataków lewackich bojówkarzy na symbole drogie Polakom i katolikom.

- Zobaczyliśmy baner środowisk, które są mi skrajnie obce, ale chcemy pokazać, ze pomimo tego, że nie zgadzamy się ideologicznie, nie zgadzamy się na dewastację jakichkolwiek tego typu banerów, bilbordów, dlatego postanowiliśmy podkleić ten baner i mam nadzieję, że środowiska, które odpowiadają za tego typu treści, również przestaną dewastować bilbordy, plakaty, związane z kampanią pro life.

- mówi Dariusz Matecki, a następnie naprawia bilbord


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura