Próbował staranować funkcjonariuszy. "Zatrzymany trafił do aresztu"

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który we wtorek chciał staranować policjantów w podwarszawskim Raszynie – ustaliła PAP. Informację potwierdził rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. – Zatrzymany trafił do aresztu policyjnego – powiedział nadkomisarz.
Policja, zdjęcie ilustracyjne Próbował staranować funkcjonariuszy.
Policja, zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/Zabrze

Do zdarzenia doszło we wtorek w Raszynie [CZYTAJ WIĘCEJ].  Policjanci z jednego z wydziałów kryminalnych podczas interwencji oddali kilka strzałów w kierunku pojazdu, którego kierowca chciał staranować funkcjonariuszy. – Po kilkuset metrach mężczyzna porzucił auto, w którym widoczne były dziury po kulach – poinformował PAP rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Policyjna obława na mężczyznę

Kierowcy podczas działań pościgowych szukali policjanci z garnizonu stołecznego i śmigłowiec policyjny. Sprowadzono również psy tropiące.

Jak ustaliła PAP, policjanci zatrzymali podejrzanego. Informację potwierdził rzecznik KSP. – Potwierdzam, że mężczyzna został już zatrzymany przez policjantów. Z uwagi na charakter sprawy nie mogę mówić o szczegółach – podkreślił nadkomisarz.

 

 

– Dodam jedynie, że działania są prowadzone przez policjantów wydziału do walki z przestępczością samochodową. W związku z wczorajszymi wydarzeniami w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie prowadzone są czynności dotyczące czynnej napaści – dodał.

Podał, że zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

(PAP)

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe