REKLAMA

Wśród atakujących posła Sośnierza był pracownik Polsatu?

Jak wynika z doniesień medialnych, w grupie osób, które w środę wieczorem zaatakowały posła Konfederacji Dobromira Sośnierza, miał być pracownik jednej z ogólnopolskich stacji.
Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz przed  Sejmem w Warszawie. Doszło do przepychanek między zgromadzonymi a posłem Konfederacji Dobromirem Sośnierzem. Wśród atakujących posła Sośnierza był pracownik Polsatu?
Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz przed Sejmem w Warszawie. Doszło do przepychanek między zgromadzonymi a posłem Konfederacji Dobromirem Sośnierzem. / PAP/Piotr Nowak

W środę wieczorem kilkaset osób zebrało się przed Sejmem, by wyrazić swój sprzeciw przeciwko przyjęciu przez Izbę noweli ustawy medialnej. Kiedy z budynków parlamentu wyszedł poseł Konfederacji Dobromira Sośnierza, zebrani najpierw wykrzykiwali pod jego adresem wulgaryzmy, następnie zaczęto go szarpać. CZYTAJ WIĘCEJ

– Zostały wszczęte czynności w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego – poinformował dzisiaj PAP kom. Rafał Retmaniak z KSP. 

Pracownik Polsatu w grupie agresorów?

Jak wynika z doniesień medialnych, wśród osób, które zaatakowały polityka Konfederacji miał znaleźć się pracownik telewizji Polsat.

"Napisałem do niego i potwierdził" – pisze na Twiterze dziennikarz Marcin Dobski.

Dziennikarz napisał także, że pracownik stacji „mówi, że ani nie inicjował ataku, ani nie dotknął palcem (posła – red.)”.

Internauci pytają w mediach społecznościowych (oznaczając stację w mediach), czy pracownik Polsatu poniesie jakieś konsekwencje swojego zachowania.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura