Histeryczny wpis Budki ws. spotkania europejskiej prawicy. „Rozsadzenie od środka Europejskiej Wspólnoty”

Przyjaciele #Putin.a witani są dziś w Warszawie niczym bohaterowie. Kolejny krok do rozsadzenia od środka Europejskiej Wspólnoty. I kolejny krok do #Polexit.u" – grzmi na Twitterze były szef PO Borys Budka.
 Histeryczny wpis Budki ws. spotkania europejskiej prawicy. „Rozsadzenie od środka Europejskiej Wspólnoty”
/ fot. YouTube

 

W sobotę o godz. 10 rozpoczęło się spotkanie liderów europejskich partii konserwatywnych i prawicowych. Według zapowiedzi organizatorów tematami dyskusji polityków była m.in. dalsza współpraca partii konserwatywnych z całej Europy oraz przyszłość Unii Europejskiej. Inicjatorem spotkania był szef PiS Jarosław Kaczyński.

CZYTAJ WIĘCEJ: Już dziś spotkanie liderów europejskich partii prawicowych. Z kim będzie rozmawiał prezes PiS?

W Warszawie zjawili się m.in. przewodniczący Fideszu i premier Węgier Viktor Orban, szef hiszpańskiej partii Vox Santiago Abascal czy liderka francuskiej prawicy Marine Le Pen.

Histeria Budki

Do dzisiejszego spotkania postanowił odnieść się w mediach społecznościowych były szef Platformy Obywatelskiej Borys Budka, który stwierdził, że debata europejskich konserwatystów w Warszawie jest „próbą rozsadzenia od środka” Unii Europejskiej.

„Germanofobia #Kaczyński.ego i jego skrajna niechęć do budowania silnej Unii Europejskiej sprawiły, że faszyzujący przyjaciele #Putin.a witani są dziś w Warszawie niczym bohaterowie. Kolejny krok do rozsadzenia od środka Europejskiej Wspólnoty. I kolejny krok do #Polexit.u" – napisał polityk PO.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe