Nagranie z Donaldem Trumpem podbija internet. Jasna deklaracja byłego prezydenta? [WIDEO]

Nagranie z Donaldem Trumpem, który wraz ze swoimi kompanami cieszy się grą w golfa obiegło amerykański internet. Zainteresowanie internautów nie wzbudziły jednak umiejętności Trumpa, ale jego słowa.
 Nagranie z Donaldem Trumpem podbija internet. Jasna deklaracja byłego prezydenta? [WIDEO]
/ fot. YouTube / Jimeva Crime Time

Ostatnia rozgrywka w golfa, w której udział brał były amerykański prezydent w moment obiegła amerykańską sieć. Spore zainteresowanie internautów nie wzbudziły jednak umiejętności Trumpa, ale jego słowa. Jeden z jego towarzyszy przedstawił go w pewnym momencie jako 45. prezydenta USA. Wtedy 75-latek spojrzał na niego i odparł, że nie tylko 45., ale także i 47.

Odpowiedź Donalda Trumpa najwyraźniej spodobała się jego kompanom. Wielu z nich zaczęło wiwatować i klaskać, gdy usłyszało, że Republikanin będzie chciał kandydować na prezydenta w kolejynch wyborach.

Trump cieszy się największą sympatią Republikanów

Według sondażu Reutera/IPSOS, który został opublikowany na początku stycznia, aż 54 proc. Republikanów chce, by Donald Trump wystartował w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych, które odbędą się w 2024 roku. Trump jest także liderem rankingu sympatii elektoratu Republikanów. Aż 82 proc. republikańskich wyborców wyraziło pozytywny stosunek do 45. prezydenta USA.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe