Tak Rosjanie wpadli w zasadzkę Ukraińców. Brutalna walka na ulicach miasta [WIDEO 18+]

Portal Visegrád 24 opublikował na Twitterze wstrząsające wideo z walki na ulicach ukraińskiego miasta. Poinformowano, że miejscem zdarzenia jest Kijów, a rosyjska ciężarówka wpadła w zasadzkę. W wyniku ostrzału dwóch rosyjskich żołnierzy zginęło. Zdjęcia opublikowane później w sieci zdają się potwierdzać wersję wydarzeń przedstawioną przez portal.
 Tak Rosjanie wpadli w zasadzkę Ukraińców. Brutalna walka na ulicach miasta [WIDEO 18+]
/ screen video Twitter

Dziś w Kijowie żołnierze ukraińscy urządzają zasadzkę i likwidują żołnierzy rosyjskich” – napisał portal Visegrád 24, do wpisu dołączając wstrząsający film. Widzimy na nim, jak po ulicach miasta jedzie rosyjska ciężarówka, która w wyniku ostrzału zbacza z drogi. Po zatrzymaniu się pojazdu jeden z żołnierzy wyskoczył na zewnątrz; nie zdołał jednak uciec, został zastrzelony. 

 

 

Do sieci trafiły również zdjęcia ze zdarzenia i wygląda na to, że potwierdzają one wersję wydarzeń przedstawioną przez Visegrád 24. Na jednej fotografii widzimy ukraińskiego żołnierza stojącego przy ciężarówce z filmu. Na drugim planie widać dwóch poległych rosyjskich żołnierzy. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe