„Ofiara zginęła od 240 ciosów nożem i widelcem”. Jest akt oskarżenia ws. szokującej zbrodni

Wstrząsająca zbrodnia na Pomorzu. Ofiara otrzymała około 240 ciosów od 64-letniego Leszka Ł. Sprawcy grozi nawet dożywocie.
 „Ofiara zginęła od 240 ciosów nożem i widelcem”. Jest akt oskarżenia ws. szokującej zbrodni
/ Źródło: Pixabay.com

Do wstrząsającej sytuacji doszło na Pomorzu. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia o zabójstwo przeciwko 64-letniemu Leszkowi Ł. Do zdarzenia doszło w kwietniu 2020 roku. Według ustaleń z przebiegu zdarzenia 64-latek miał spożywać alkohol z młodszym o cztery lata mężczyzną. Ostatecznie popijawa zakończyła się awanturą i tragedią.

„Zadał około 240 ciosów”

Z informacji przekazanych przez media bazujących na informacjach prokuratury wynika, że Leszek Ł. zadał mężczyźnie około 240 ciosów, które miały być wykonane nie tylko za pomocą noża, lecz także widelca. W związku z mnogością obrażeń 60-latek zmarł. Z kolei rodzina ofiary ciało odnalazła dopiero po dwóch dniach. Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie trwało prawie dwa lata. Śledczy mieli wątpliwości w kwestii poczytalności 64-latka. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że biegli nie byli zgodni w tym aspekcie.

Leszek Ł. po zatrzymaniu przyznał się do winy. Mężczyźnie za popełniony czyn grozi nawet dożywocie. Sprawa będzie rozpatrywana przed Sądem Okręgowym w Słupsku.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe