„Odchody Putina w specjalnej walizce”. Szokujące ustalenia zagranicznych mediów

Francuski tygodnik „Paris Match”, cytowany przez Radio Swoboda, informuje, że Władimirowi Putinowi w podróżach zagranicznych towarzyszy „specjalny” agent Federalnej Służby Ochrony, który musi ukrywać informacje o chorobach Putina.
 „Odchody Putina w specjalnej walizce”. Szokujące ustalenia zagranicznych mediów
/ PAP/EPA/MIKHAIL METZEL / KREMLIN POOL / SPUTNIK

Od momentu rozpoczęcia inwazji na Ukrainę eksperci wnikliwie analizują każde wystąpienie rosyjskiego prezydenta, doszukując się w jego wyglądzie i zachowaniu dowodów na ewentualną chorobę. Niektórzy twierdzą, że polityk może chorować na Parkinsona, pojawiają się też głosy o nowotworze.

Tymczasem francuski tygodnik „Paris Match” donosi o „specjalnym” agencie FSO, który towarzysząc Putinowi w zagranicznych podróżach, musi „zbierać odchody rosyjskiego przywódcy”. 

Specjalna walizka

Według informatorów „delikatną” operację przeprowadzono m.in. w 2019 r. podczas wizyty Putina w Arabii Saudyjskiej. Zbieranie odchodów rosyjskiego przywódcy było praktykowane już wcześniej podczas podróży zagranicznych, np. podczas wizyty we Francji w maju 2017 r.

Oficer FSO otrzymał polecenie, by umieścić odchody Putina w specjalnie do tego celu zaprojektowanych workach, aby nie pozostawić śladów, i dostarczyć to wszystko do Rosji w specjalnej walizce. FSO za wszelką cenę próbowało ukryć ten fakt w tajemnicy

– poinformowano. 

Dziennikarze uważają, że ekskrementy zbierano, by ukryć informacje o stanie zdrowia Putina. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe