Wzruszające nagranie. Tak pożegnano Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Robert Lewandowski jest już piłkarzem FC Barcelony. Polak został pożegnany za sprawą poruszającego nagrania, które udostępniono na profilu Bundesligi.
Robert Lewandowski  Wzruszające nagranie. Tak pożegnano Roberta Lewandowskiego [WIDEO]
Robert Lewandowski / Screen z Twittera/Bundesliga English


W mediach nie brakuje doniesień o okolicznościach transferu polskiego piłkarza. Za napastnika zapłacono 45 milionów euro, w tym kolejne 5 milionów euro może znaleźć się na koncie Bayernu pod pewnymi warunkami.

Kapitan biało-czerwonych uplasował się w czołówce najdroższych piłkarzy świata, którzy ukończyli 30. rok życia. W tym rankingu liderem wciąż pozostaje Cristiano Ronaldo. Jego transfer z Realu Madryt do Juventusu kosztował aż 117 mln euro.

Transfer Lewandowskiego to przede wszystkim mnóstwo emocji. Piłkarz jest w Bayernie Monachium niezwykle doceniany i postrzegany jako prawdziwa legenda. Zawodnik pobił mnóstwo rekordów, nic więc dziwnego, że Bawarczycy przygotowali dla niego wyjątkowe pożegnanie.

Kapitan polskiej reprezentacji został uwieczniony na bajkowym nagraniu. Jest to filmik poświęcony wspaniałej karierze Polaka. Pokazano na nim zarówno wzloty, jak i upadki.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe