"Zdecydowałem! Pójdę i złamię nogę na schodach". Ukraińcy ujawnili szokującą rozmowę rosyjskiego żołnierza [AUDIO]

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) regularnie ujawnia przechwycone rozmowy rosyjskich żołnierzy. SBU twierdzi, że weszła w posiadanie kolejnej rozmowy jednego z wojskowych ze swoimi rodzicami.
/ / Wojska rosyjskie na Ukrainie / screen YouTube / Infinity News

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) regularnie ujawnia rzekomo przechwycone rozmowy rosyjskich żołnierzy.

W środę 20 lipca Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała przechwyconą rozmowę telefoniczną jednego z żołnierzy z rodzicami. Okazuje się, że rosyjscy żołnierze robią wszystko, by uciec z lini frontu. 

- Zdecydowałem! O czwartej pójdę i złamię nogę na schodach. Nie mogę, tato, na myśl o tym już się trzęsę. Ale nie mogę, k…, dłużej tu zostać

– mówi w rozmowie z ojcem jeden z rosyjskich okupantów stacjonujących w obwodzie charkowskim.

Z kolejnej rozmowy wynika jednak, że plan żołnierza nie powiódł się. 

- Kiedy byliśmy młodzi, byliśmy zmuszani do koszenia trawy. Wtedy też chłopcy próbowali się jakoś wykręcić. Owijasz rękę ręcznikiem lub szmatą, moczysz ją, a następnie uderzasz wyprostowaną w jakiś narożnik. Wcale tak bardzo nie boli, a kość pęka

– radzi żołnierzowi ojciec.

Trwa 148. dzień wojny w Ukrainie. Rosjanie chcą schować uzbrojenie i sprzęt wojskowy w maszynowniach w blokach energetycznych Zaporoskiej Elektrowni Atomowej w Enerhodarze. Wojska ukraińskie z kolei odparły rosyjski atak na Wuhłehirską Elektrownię Cieplną w Switłodarsku w obwodzie donieckim na południowym wschodzie Ukrainy - poinformował w czwartek rano sztab generalny ukraińskich sił zbrojnych.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe