Lewandowski bez "9" [WIDEO]

Robert Lewandowski został zaprezentowany w środę przez władze FC Barcelona jako nowy zawodnik tego klubu. Na podstawie zawartej umowy napastnik będzie grał w hiszpańskiej drużynie do czerwca 2026 r. Nie ustają pytania z jakim numerem Robert Lewandowski będzie występował w Barcelonie?
 Lewandowski bez
/ zrzuca ekranu z serwisu YouTube / FC Barcelona

Wydarzenie odbyło się w Miami, gdzie od soboty na zgrupowaniu przebywa zespół "Dumy Katalonii".

Lewandowskiemu towarzyszył prezydent Joan Laporta. Po krótkich przemowach szef klubu wręczył Polakowi koszulkę Barcelony z jego nazwiskiem, ale bez numeru na plecach. Wciąż zatem nie wiadomo, z jakim kapitan reprezentacji Polski będzie występował w nowym zespole. 

Gazeta "Sport" twierdzi, że "Lewy" przejmie od holenderskiego napastnika Memphisa Depaya numer dziewięć i wystąpić w zaplanowanym w niedzielę meczu towarzyskim w Las Vegas przeciwko Realowi Madryt.

FC Barcelona sprowadziła Lewandowskiego z Bayernu Monachium za 45 mln euro. W ramach dodatkowych bonusów dotychczasowy pracodawca piłkarza zainkasuje dodatkowe 5 mln euro.

Z informacji dyrekcji hiszpańskiego klubu wynika, że środowe wydarzenie jest symboliczne, a główna uroczystość prezentacji Lewandowskiego odbędzie się na początku sierpnia na barcelońskim stadionie Camp Nou.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe