"Nie widzę sensu w zapraszaniu Kurdej-Szatan na jakąkolwiek imprezę". Dziennikarka "wiodących mediów" zaskakująco

Aktorka i celebrytka Barbara Kurdej-Szatan, która wywołała prawdziwą burzę wpisem na Instagramie, w którym wulgarnie i obraźliwie oceniła działa funkcjonariuszy Straży Granicznej, będzie gościem Campusu Polska, gdzie opowie o... radzeniu sobie z hejtem. Informacja wywołała spore zaskoczenie wśród opinii publicznej; rozsądne komentarze w tej sprawie pojawiają się także po stronie środowisk medialnych bliżej związanych z opozycją.
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan / screen video Youtube - Salon24

Barbara Kurdej-Szatan gościem Campusu Polska

"Hejt może spotkać każdego, jak sobie z nim radzić i jak reagować? Na te tematy porozmawiamy podczas #Campus2022 z Barbarą Kurdej-Szatan - aktorką, prezenterką i wokalistką. Telewidzowie kochają jej talent, ale też wiarygodność i naturalność" - wpis o takiej treści pojawił się na oficjalnym profilu Campusu Polska w środę. 

Czytaj więcej: To nie żart. Kurdej-Szatan gościem Campusu Polska, gdzie opowie o... radzeniu sobie z hejtem

Sprawę skomentowała red. Dominika Długosz, dziennikarka "Newsweeka", niegdyś związana z Polsatem.

"W ogóle nie widzę sensu w zapraszaniu pani Kurdej-Szatan na jakąkolwiek imprezę, a zapraszanie jej w roli ekspertki od hejtu to już naprawdę niezła prowokacja intelektualna" - napisała dziennikarka na Twitterze.

"Patrzę na listę gości i kompletnie nie wiem dlaczego ona tam pasuje. Nie znam żadnych jej dokonań, które mówiłyby "warto pojechać do Olsztyna, żeby posłuchać co ma do powiedzenia" - dodała w kolejnym tweecie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe