Aktorzy serialu „Ranczo” ogłosili radosną nowinę

Co musisz wiedzieć?
- Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski, znani z serialu „Ranczo”, zostali po raz pierwszy dziadkami
- Ich wnuk, Aleksander, przyszedł na świat w Atenach, w wybranym przez córkę szpitalu
- Aktorzy są razem od ponad 40 lat – prywatnie tworzą jedną z najbardziej trwałych par w polskim show-biznesie
- Para przyznała, że nie spodziewała się już, że będą dziadkami – narodziny wnuka były dla nich ogromnym zaskoczeniem
Aktorzy serialu „Ranczo” ogłosili radosną nowinę
Aktorzy, którzy prywatnie są razem od ponad 40 lat, o narodzinach wnuka opowiedzieli w programie „Pytanie na śniadanie”. Jak przyznali, dla nich to ogromna radość, choć nie brakuje emocji i wzruszenia.
- Jesteśmy dziadkami. U nas na wsi mówi się tak, że Piotrek jest dziadkiem, a ja jestem żoną dziadka, ponieważ jest synek. Chłopiec ma 12 dni, a może 11. To jest naprawdę świeżynka
- powiedziała z uśmiechem Ewa Kuryło.
Choć na ekranie grali zupełnie niezwiązane postacie - on był Patrykiem Pietrkiem, ona wcielała się w Wiesławę Oleś - w prawdziwym życiu są parą z długim stażem. Ich wspólna historia rozpoczęła się jeszcze zanim „Ranczo” pojawiło się w ramówce TVP.
Nowo narodzony Aleksander przyszedł na świat w stolicy Grecji. Ich 42-letnia córka Zofia wybrała Ateny nieprzypadkowo - jak tłumaczyła Kuryło, to był jej świadomy wybór.
- Oni tam pojechali, ponieważ tam jest bardzo dobry szpital. I tak marzyła
- wyjaśniła aktorka.
Choć nie mieli jeszcze okazji zobaczyć wnuka na żywo, dziadkowie przyznali, że są w codziennym kontakcie z córką i regularnie dostają zdjęcia chłopca. W rozmowie aktorzy wspomnieli również, że nie spodziewali się już, iż będą dziadkami.
- Już się pogodziliśmy z tym, że nie będzie żadnych wnuków. Wszyscy wokół mieli, a my nie - powiedział Piotr Pręgowski.
O czym jest serial "Ranczo"?
"Ranczo" to polski serial komediowo-obyczajowy, który zdobył ogromną popularność w Polsce. Akcja rozgrywa się w fikcyjnej wsi Wilkowyje i opowiada o życiu jej mieszkańców oraz przygodach Amerykanki Lucy, która dziedziczy dworek po swojej babci i postanawia przeprowadzić się do Polski. Lucy, grana przez Ilonę Ostrowską, staje się centralną postacią, która łączy swoje nowoczesne, zachodnie podejście z polską prowincją. W serialu pojawiają się także inne barwne postacie, także wyraźny akcent z ławeczką, czyli grupą mężczyzn, którzy spędzają większość czasu przed sklepem z alkoholem. Ważną częścią fabuły jest rywalizacja między wójtem Wilkowyj (Cezary Żak) a jego bratem bliźniakiem, proboszczem (również granym przez Żaka). Rywalizacja ta staje się zarówno źródłem komicznych sytuacji, jak i pretekstem do refleksji nad małomiasteczkową polityką i władzą. Z czasem serial staje się coraz bardziej złożony, a bohaterowie rozwijają się - Lucy zostaje wójtem, co przynosi w jej życiu nowe wyzwania. Na przestrzeni sezonów poruszane są tematy takie jak korupcja, edukacja, wybory osobiste, a także zmieniające się realia życia na wsi.
- Komunikat dla mieszkańców Katowic
- Media: Mentzen straci partię. Będzie wniosek o delegalizację
- Monika Rutke zaatakowana na wiecu Trzaskowskiego: Poczułam uderzenie w brzuch i kopnięcie
- Atak na Uniwersytecie Warszawskim. Są nowe informacje
- "Będziemy bardzo tęsknić". Smutny komunikat warszawskiego zoo
- Komunikat dla mieszkańców Kielc
- "Żenada". Burza po emisji finałowego odcinka "M jak miłość"