REKLAMA

HIT! [video] Łgarstwa ZDF nt. "brutalności polskiej policji wobec LGBT" bezlitośnie obnażone

Wykluczenie, homofobia i przemoc wobec mniejszości seksualnych rośnie w naszym sąsiednim kraju - pisze ZDF na Twitterze publikując scenę z akcji polskiej policji, na której widać zatrzymanie, ale nie widać bicia czy przemocy. Scena jest kręcona "z ręki" co dodaje jej dramatyzmu. Film wywołał oburzenie internautów polskich i zagranicznych, również dlatego, że okazał się prymitywną manipulacją
fake news HIT! [video] Łgarstwa ZDF nt.
fake news / Pixabay.com

- Wyjątkowo wredne sugerowanie, w Polsce mniejszości seksualne są bite wyłącznie z racji swych preferencji seksualnych. Manipulacja poprzez połączenie ogólnikowego tekstu z drastyczna scena interwencji policji bez wyjaśnienia jej kontekstu.

- komentuje Piotr Semka

- Ciąg dalszy hipokryzji. A co z raportem o przemocy policji wobec krytyków rządowych z twojego kraju? Zaprzeczasz temu i ignorujesz, ponieważ nie pasuje to do twojej narracji.

- Polska to wolny kraj i bardziej tolerancyjny niż myślicie. Próbujecie osiągnąć swoje zamiary za pomocą tej propagandy.

- komentują obcojęzyczni internauci

Film nie tylko nie ukazuje przemocy jakkolwiek porównywalnej z brutalnością niemieckiej policji wobec demonstrujących Niemców, ale według analizy TVP Info tak naprawdę nagranie obrazuje... akcję policji w Białymstoku przeciwko... przeciwnikom Marszu Równości...


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura