„Madera Hołowni”. Internauci komentują szczepienie 44-letniego lidera Polski 2050

Problem z Hołownią nie polega na tym, że się zaszczepił, ale na tym, że jako polityk żądał dymisji rządu za wpadkę na której sam skorzystał – komentuję zaszczepienie się przeciwko COVID-19 Szymona Hołowni internauci.
 „Madera Hołowni”. Internauci komentują szczepienie 44-letniego lidera Polski 2050
/ fot. YouTube / Janusz Jaskółka


Szef ruchu Polska 2050 44-letni Szymon Hołownia poinformował w sobotę w mediach społecznościowych, że wykorzystując zamieszanie związane z rejestracją 40-latków, przyjął pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Jego wpis na Facebooku spotkał się z szeroką falą krytyki, bowiem w czwartek podczas briefingu prasowego Hołownia zaatakował szefa KPRM Michała Dworczyka za błąd w systemie rejestracji szczepień.

– Nie ma dla tego żadnego usprawiedliwienia. Jeżeli minister rządu Rzeczpospolitej kłamie, to jest tylko jedna droga do tego, żeby sobie z tym poradzić: dymisja – mówił.

„44-letni @szymon_holownia szybciej się zaszczepił niż mój 53-letni, przewlekle chory, teść. Nie znajduję odpowiedniego komentarza” – pisze na Twitterze dziennikarz „Wiadomości” TVP Bartłomiej Graczak.

„44 letni Szymon Hołownia zaszczepił się na koronawirusa dzięki awarii systemu, jednocześnie domagając się dymisji Dworczyka jako odpowiedzialnego za awarię.Trochę hipokryta” – dodaje inny z użytkowników Twittera.

„Problem z Hołownią nie polega na tym, że się zaszczepił, ale na tym, że jako polityk żądał dymisji rządu za wpadkę na której sam skorzystał. Co jest cholerną hipokryzją. O jego ataku na K. Jandę już nie wspomnę. Przez litość dla jego scenicznych dokonań…” – pisze użytkownik o nicku Pablo Morales.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe