REKLAMA

Kolejna tragedia w rodzinie Krawczyka. "Brat Krzysztofa jest w bardzo ciężkim stanie"

Ewa Krawczyk przekazała, że brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie. Według relacji wdowy mężczyzna nie wie o śmierci piosenkarza.
 Kolejna tragedia w rodzinie Krawczyka.
/ Krzysztof Krawczyk, / fot. Januarybratek - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59794107

Przypomnijmy, że polski kompozytor i wokalista Marian Lichtman, występujący przed laty wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem w zespole Trubadurzy, publicznie poinformował o swoim konflikcie z żoną zmarłego niedawno wokalisty.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża”. Awantura z udziałem znanego muzyka na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka?

Medialna batalia trwa również od kilku dni między Kosmalą, a Lichtmanem. Panowie wysuwają kolejne oskarżenia na łamach Facebooka. Głos w sprawie zabrała także Ewa Krawczyk, żona zmarłego Krzysztofa Krawczyka, która zaapelowała do Mariana Lichtmana o uszanowanie rodziny pogrążonej w żałobie.  

W swojej odezwie do Mariana Lichtmana Ewa Krawczyk przekazała zasmucające informacje. Brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie. Mężczyzna nawet nie wie o tym, że piosenkarz nie żyje.

Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze

- przekazała wdowa po Krzysztofie Krawczyku. 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura