REKLAMA

Co ze stanem zdrowia Roberta Lewandowskiego? Jest komunikat Bayernu Monachium

Kapitan reprezentacji Polski po 40 minutach opuścił boisko w trakcie czwartkowego treningu Bayernu Monachium. Według doniesień niemieckiego dziennika "Bild", było to spowodowane urazem, którego miał się nabawić podczas zajęć. Teraz do całej sytuacji odniósł się bawarski klub.
 Co ze stanem zdrowia Roberta Lewandowskiego? Jest komunikat Bayernu Monachium
/ fot. pl.wikipedia.org

Według „Bilda” Robert Lewandowski doznał urazu bez kontaktu z przeciwnikiem. Natychmiastowo przerwał trening i razem z drużynowym lekarzem Jochenem Hahne i fizjoterapeutą Gianni Bianchim udał się do budynku klubowego. "Bild" pisał, że mina polskiego napastnika nie napawała optymizmem.

Jest komunikat klubu

Tuż przed godz. 15 do całej sytuacji odniósł się w mediach społecznościowych bawarski klub. "Lewandowski trenował trochę krócej niż reszta zespołu ze względu na kontrolę obciążeń" – poinformowano na Twitterze. 

Wygląda na to, że ze zdrowiem polskiego napastnika jest wszystko w porządku i ujrzymy go w pierwszej jedenastce Bayernu Monachium w sobotnim spotkaniu z Freiburgiem. Lewandowskiemu do pobicia historycznego rekordu Gerda Muellera, który w sezonie 1971/72 zdobył 40 bramek w lidze, brakuje jedynie dwóch bramek.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura