REKLAMA

Media opublikowały zdjęcia papieża ze szpitala. Poruszał się wózku

Przebywający od tygodnia w rzymskiej klinice Gemelli papież pozdrowił w niedzielę po spotkaniu z wiernymi na modlitwie Anioł Pański pacjentów i personel szpitala. Po korytarzach poruszał się na wózku.
W mediach ukazały się zdjęcia papieża na szpitalnym korytarzu na wózku, który pchał jeden z jego asystentów Media opublikowały zdjęcia papieża ze szpitala. Poruszał się wózku
W mediach ukazały się zdjęcia papieża na szpitalnym korytarzu na wózku, który pchał jeden z jego asystentów / PAP/EPA/VATICAN MEDIA HANDOUT

W mediach ukazały się zdjęcia papieża na szpitalnym korytarzu na wózku, który pchał jeden z jego asystentów. Franciszek witał się z pacjentami i personelem medycznym w drodze do swojego szpitalnego apartamentu po modlitwie Anioł Pański.

Na jednym ze zdjęć widać, jak rozmawia ze starszą kobietą, leżącą na łóżku. Wręczył jej różaniec. Ściskał też z uśmiechem dłonie lekarzy i pielęgniarzy oraz pielęgniarek.

W południe Franciszek pokazał się po raz pierwszy po tygodniu od operacji, którą przeszedł w klinice Gemelli. Stojąc na balkonie na 10. piętrze odmówił modlitwę Anioł Pański i pozdrowił setki wiernych przybyłych przed szpital. Koło papieża stało kilka osób z personelu medycznego i chore dzieci.

 

 

Wciąż nie wiadomo, kiedy Franciszek opuści szpital. 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura