[video] "W każdym drzemie pedofil (...) Gdyby nie to, że religia, poczucie grzechu". Szokujące słowa słynnego aktora

Po internecie krąży nagranie z Przystanku Woodstock z 2011 roku, na którym padają szokujące słowa wypowiedziane przez słynnego aktora Jana Nowickiego. Mężczyzna stwierdził podczas rozmowy na scenie m.in z Andrzejem Grabowskim, że... "w każdym drzemie pedofil". Opowiedział również historię związaną ze swoją córką, kończąc ją ohydną sugestią: "Gdyby nie to, że religia, że poczucie grzechu...". Nagranie, choć "wykopane" po ponad 10 latach, wywołało prawdziwą burzę.
Jan Nowicki [video]
Jan Nowicki / fot. Silar - Wikipedia CC BY-SA 3.0

Do sieci trafił fragment nagrania z 2011 roku z Przystanku Woodstock, gdzie na scenie możemy zobaczyć m.in znanych aktorów - Andrzeja Grabowskiego i Jana Nowickiego. Mężczyźni prowadzą rozmowę, której treść wydaje się dziś absolutnie szokująca.

 

(...) Ona nie miała nawet 18 lat. W każdym drzemie pedofil panie Andrzeju. W każdym 

- mówił Jan Nowicki do Andrzeja Grabowskiego, wywołując śmiech i oklaski wśród publiczności.

 

Ale nie każdy za to siedzi, niektórzy chodzą na wolności

- odpowiada Andrzej Grabowski.

 

To niesłychane, ile jest w nas grzechu. Kiedyś moja córka, której długo nie widziałem, miała chyba z 16, 17, może z 19 lat, biegła przez pole i goniła psa. W pewnym momencie wpadła na mnie, bo ja łowiłem ryby. I mówi: tato, jak ty pięknie pachniesz. A ja mówię: no, mam te Anteusza Chanel, a ona mówi: Nie tato, ziemią, ziemią. Jezus Maria, jaka ona była piękna! Gdyby nie to, że religia, że poczucie grzechu... 

- powiedział Nowicki. Publiczność tę ohydną sugestię przyjęła śmiechem i oklaskami.

To, co wydarzyło się na scenie zdecydowanie bardziej krytycznie oceniają dzisiejsi internauci, niż ówczesna publiczność. Na aktora spłynęła fala ostrej krytyki.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe