REKLAMA

"Absolutnie obrzydliwe (...) rynsztok". Fala krytyki po skandalicznym zachowaniu aktywisty LGBT Barta Staszewskiego

Nie milkną echa po skandalicznym zachowaniu aktywisty Barta Staszewskiego, który nawoływał w mediach społecznościowych do "wyśmiewania" nominacji nowego rzecznika MSZ Łukasza Jasiny z powodu jego domniemanego homoseksualizmu. Sprawa w piątkowe popołudnie rozgrzała Twitter, a głos w sprawie zabierają dziennikarze, publicyści, internauci, nie szczędząc słów krytyki w stronę aktywisty LGBT. Przedstawiamy wybrane komentarze.
Bartosz Staszewski
Bartosz Staszewski / screen YT - Mestosław | screen Twitter

Minister Spraw Zagranicznych prof. Zbigiew Rau wyznaczył z dniem 1 września Łukasza Jasinę do pełnienia funkcji Rzecznika Prasowego MSZ. W szokujący sposób na nominację Jasiny zareagował aktywista LGBT, stypendysta Obama Foundation, za sprawą którego rozpowszechnił się w światowej opinii publicznej fake news o "strefach wolnych od LGBT" w Polsce.

 

Gej rzecznikiem homofobicznego rządu PiS? Nowe, nie znałem

Jeżeli Łukasz Jasina, nowszy rzecznik MSZ rzeczywiście jest gejem, to oczywiście należy o tym mówić i to wyśmiewać.  Ten rząd walczy z osobami LGBT, tworzy strefy wolne od LGBT. To taka sama hipokryzja jak posłanka która po cichu usuwa ciąże i publicznie potępia aborcje. Komedia

- napisał Bart Staszewski na Twitterze. 

Czytaj więcej: Niebywałe! Aktywista LGBT Bart Staszewski wyśmiewa nominację urzędnika MSZ z powodu jego... orientacji seksualnej

Czytaj więcej: Skandaliczne zachowania Barta Staszewskiego. Prawnicy złożą zapytanie w Obama Foundation

Zachowanie Barta Staszewskiego wywołało w mediach społecznościowych prawdziwą burzę. Wielu znanych i cenionych dziennikarzy i publicystów ostro krytykuje zachowanie Staszewskiego i broni zaszczutego przez niego rzecznika MSZ. Przedstawiamy wybrane komentarze z Twittera.

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura