„Putin wszystko dobrze robi!; Ubić nazistów”. Zapytano Rosjan co sądzą o wojnę na Ukrainie [WIDEO]

W Charkowie mieszka moja siostra. Jest mi bardzo przykro to wszystko oglądać, ale uważam, że nasz prezydent ma rację – mówi jedna z rosyjskich kobiet zapytana o agresję Rosji na Ukrainę.
 „Putin wszystko dobrze robi!; Ubić nazistów”. Zapytano Rosjan co sądzą o wojnę na Ukrainie [WIDEO]
/ fot. Facebook


„To chyba najpotworniejszy film tej wojny! Oto, co sądzą o niej zwykli Rosjanie... (Programowanie umysłów działa tak doskonale nie tylko tam. Analogie i skojarzenia są tak oczywiste, że nie trzeba ich nawet opisywać…)” – pisze na Facebooku dziennikarka portalu wPolityce.pl i tygodnika „Sieci” Marzena Nykiel i publikuje nagranie.

„– »I co z tego, że wojna? Popieram. Jestem za Putinem«.
– »W Charkowie mieszka moja siostra. Jest mi bardzo przykro to wszystko oglądać, ale uważam, że nasz prezydent ma rację«.
– »Jeśli trzeba będzie, pójdziemy z bronią w ręku bronić naszego prawosławnego, rosyjskiego świata« – dodaje” – cytuje słowa Rosjan zatrzymanych przez pytającego.

Rosyjska agresja wobec Ukrainy

Sobota to dziesiąty dzień inwazji rosyjskiej na Ukrainę, która rozpoczęła się 24 lutego. Od tamtego czasu z Ukrainy uciekło już ponad 1 mln uchodźców, z czego blisko 800 tys. osób wjechało na teren Polski. Jedynie w ciągu ostatniej doby do Polski przybyło 106 tys. osób z Ukrainy.

Od rozpoczęcia rosyjskiej inwazji na Ukrainę potwierdzono 351 ofiar śmiertelnych oraz 707 rannych wśród ukraińskich cywilów.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe