„Panie Jareczku, jeżeli jacyś Ukraińcy w Polsce się źle zachowują, proszę ich odsyłać na Ukrainę. My ich wyszkolimy”. Ukraiński żołnierz do prezesa PiS [WIDEO]

Trwa brutalna inwazja Rosji na Ukrainę. Codziennie rośnie liczba ofiar, w tym ofiar pośród ludności cywilnej. Polska przyjęła już grubo ponad dwa miliony ukraińskich uchodźców.
Ukraiński żołnierz zwrócił się z apelem do Jarosława Kaczyńskiego „Panie Jareczku, jeżeli jacyś Ukraińcy w Polsce się źle zachowują, proszę ich odsyłać na Ukrainę. My ich wyszkolimy”. Ukraiński żołnierz do prezesa PiS [WIDEO]
Ukraiński żołnierz zwrócił się z apelem do Jarosława Kaczyńskiego / Screen TT @leniwiec1989

W naturalny sposób taka liczba ludzi jest ogromnym obciążeniem i dla państwa polskiego, i dla Polaków, w związku z czym na obecnym w sieci nagraniu ukraiński żołnierz zwrócił się z pewnym apelem.

– Drodzy, kochani Polacy, mam wielką prośbę od naszych wojskowych, żebym coś takiego nagrał. No to nagrywam. Drodzy, kochani, naprawdę chcę podziękować od wszystkich wojskowych za tę pomoc, jaką nam dajecie (niezrozumiałe). Chcę podziękować każdemu Ukraińcowi, który nam pomaga za granicą. Dużo nam pomagają, jesteśmy jak jeden naród. To jest niesamowite. 

Ale jest 1% taki tych uchodźców, na których wojskowi się wku*wiają. Na naszych. Jak wchodzę na TikToka czy Instagrama, widzę jak z gwinta napie*dalają, piszą, że są uchodźcami, cieszą się tym. I (niezrozumiałe) się rzucają. Taka wielka prośba do naszych Ukraińców za granicą. Wyszkolić ich trochę, bo to nasze wojskowe się wku*wiają.

A najlepiej to ja się chcę zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Proszę to jak najwięcej udostępnić, żeby to doszło do pana Jarka. Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa jak je*anie. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś Ukraińca, Ukraińców, którzy odpie*dalają jakieś numery, chlają, krzyczą, proszę pana, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu.

(…)

No i tak samo z Ukrainkami, jak chodzą, tańczą, odpie*dalają numery, to proszę też odprawić.

(…)

Jak ktoś się tam nie umie zachować i bardzo tęskni za Ukrainą, to bardzo proszę go tu odprawiać. Jeżeli ktoś jeszcze, głupek, nie zrozumiał, że wojna, to my go tu szybko wyszkolimy.

Proszę to maksymalnie udostępnić, żeby nasz Jareczek pomógł nam z ludźmi, naszymi ludźmi, nie wszystkimi, tylko tymi, którzy coś odpie*dalają.

(…)

Na Ukrainę, a my tu sobie z nimi poradzimy.

Jak to ja zawsze mówię. My i Polacy jesteśmy razem. Je*ać Putina, ku*wę i sku*wysyna.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe