Hołownia zapowiada spotkanie z Emmanuelem Macronem. Naprawdę

Ugrupowanie Szymona Hołowni po niezłym starcie straciło impet. Ostatnio jednak pojawiają się pewne sygnały, że próbuje go odzyskać.
Szymon Hołownia Hołownia zapowiada spotkanie z Emmanuelem Macronem. Naprawdę
Szymon Hołownia / Screen YouTube Prawicowy Internet

Na początku swojego istnienia Polska 2050 miała być postrzegana jako "lepsza wersja Platformy Obywatelskiej", nie obarczona jej błędami. Jednak fakt, że działaczy zaczęli w niej wypierać "doświadczeni spadochroniarze" z innych ugrupowań, osłabił ten efekt. Dziwaczne wpadki z aplikacją "Jaśmina", czy bełkotliwym stanowiskiem ws. Turowa go pogłębiły, a powrót Donalda Tuska do polskiej polityki dokończył dzieła.

Ostatnio spekuluje się jednak na temat rozmów pomiędzy Hołownią i Trzaskowskim, co miałoby być wymierzone w Donalda Tuska. Co jednak jeszcze ciekawsze, Szymon Hołownia zapowiada, że spotka się z nowym/starym prezydentem Francji Emmanuelem Macronem, ostatnio obrażonym na polskiego premiera, uwaga uwaga, za... rzekomą ingerencję w w wewnętrzne sprawy Francji.

 

Hołownia z Macronem

Przy okazji spotkania z młodzieżą "Europa na pokolenia" Szymon Hołownia zapowiedział serię spotkań liderami europejskimi - We wtorek 24 maja jedziemy do Rzymu, spotkać się z byłym premierem Matteo Renzim. W czerwcu spotkamy się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem oraz szefem Rady Europejskiej Charlesem Michelem - mówił Hołownia.

Zwieńczeniem tego turnee ma być spotkanie w Warszawie, w którym mają wziąć udział "najwybitniejsi przedstawiciele europejskiej polityki, liderzy polityczni, premierzy, prezydenci i liderzy partii należących do Renew Europe".


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe