„Musimy być jednak szczerzy. Mamy krew na rękach”. Arnold Schwarzenegger nie przebierał w słowach [WIDEO]

Europejczycy, którzy przesyłają pieniądze Rosji, płacą za wojnę – powiedział w swoim wystąpieniu były gubernator Kaliforni Arnold Schwarzenegger.
 „Musimy być jednak szczerzy. Mamy krew na rękach”. Arnold Schwarzenegger nie przebierał w słowach [WIDEO]
/ fot. YouTube

Legendarny aktor stwierdził, że wszyscy Amerykanie są przerażeni tym, co co noc widzą w wiadomościach. Zaraz potem dodał, że „musimy być jednak szczerzy”.

1300 pocisków, które Rosja wystrzeliła w pierwszych dwóch miesiącach wojny w Ukrainie, kosztowało 7,7 mld euro. W tym samym okresie Europa zapłaciła Rosji za energię 44 mld euro – zaznaczył.

Schwarzenegger podkreślił, że oczywiście Rosja ponosi ogromne straty w ludziach i sprzęcie wojskowym, ale „Europejczycy, którzy przesyłają pieniądze Rosji, płacą za wojnę”. W swoim przemówieniu były gubernator Kalifornii powiedział, że „mamy krew na rękach, bo finansujemy wojnę”.

Musimy przestać okłamywać samych siebie. Mamy teraz całą technologię, której potrzebujemy, aby zostawić w przeszłości paliwa kopalne (…) Musimy być częścią rozwiązania, a nie częścią problemu. Porażka nie wchodzi tutaj w grę – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe