Megan Thee Stallion przekazała fanom, że na scenę Open'era wtargnął nożownik. Policja zabiera głos

Megan Thee Stallion stwierdziła na instagramowej relacji, że… na scenę Open’er Festival miał wtargnąć nożownik. Serwis Trójmiasto.pl zapytał o całą sprawę pomorską policję
 Megan Thee Stallion przekazała fanom, że na scenę Open'era wtargnął nożownik. Policja zabiera głos
/ fot. Twitter

W piątek na scenie Open’er Festival miały pojawić się Dua Lipa oraz Megan Thee Stallion, jednak występu obu pań zostały odwołane ze względu na ekstremalne warunki pogodowe.

Druga z gwiazd stwierdziła na instagramowej relacji, że… na scenę miał wtargnąć nożownik.

– Jesteśmy w Polsce. Na zewnątrz rozpętał się prawdziwy tajfun. Nawet nie wiedziałam, że w Polsce występują tajfuny. (...) Byłam gotowa wystąpić o północy, by nie zawieść polskich fanów. A gdy ewakuowano cały festiwal, powiedzieli mi o facecie, który wskoczył na scenę z nożem! Z nożem! Nie było mnie tam wtedy. Facet ześlizgnął się ze sceny i spadł – powiedziała Megan Thee Stallion.

Serwis Trójmiasto.pl zapytał o całą sprawę pomorską policję, która jednoznacznie zdementowała te doniesienia.

„Jak twierdzą przedstawiciele KWP, podczas festiwalu nie doszło ani do ataku nożownika, ani tez do wtargnięcia na scenę osoby z nożem (choć ochrona festiwalu miała faktycznie znaleźć mały scyzoryk u jednej z osób wchodzących na teren Open'era). Według policji zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych przedstawia z kolei ratowników udzielających pomocy osobie, która dostała ataku padaczki”

– przekazano.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe