Znana dziennikarka Agnieszka Burzyńska zawieszona "do wyjaśnienia"? Opublikowano komunikat

Dziennikarz serwisu branżowego Press.pl Maciej Kozielski opublikował zaskakujący komunikat redaktorów naczelnych Faktu i Onetu
Z ostatniej chwili! Znana dziennikarka Agnieszka Burzyńska zawieszona
Z ostatniej chwili! / grafika własna

- @BurzynskaAga zawieszona. „W związku z ostatnimi spekulacjami na temat potencjalnego konfliktu interesów red. Agnieszki Burzyńskiej związanego z jej pracą dziennikarską, zażądaliśmy od niej pełnej transparentności” - napisali naczelni „Faktu” i Onetu

- pisze Kozielski

- Uwielbiam burze i sztormy bo potem jest flauta :)

- pisała kilkanaście godzin temu na swoim twitterowym profilu Agnieszka Burzyńska.

 

Oświadczenie redaktorów naczelnych

- W związku z ostatnimi spekulacjami na temat potencjalnego konfliktu interesów red. Agnieszki Burzyńskiej związanego z jej pracą dziennikarską, zażądaliśmy od niej pełnej transparentności.

Do czasy wyjaśnienia wszystkich okoliczności [podjęliśmy decyzję o zawieszeniu red. Agnieszki Burzyńskiej we wszelkich działaniach dziennikarskich.

- oświadczenie opublikowane przez dziennikarza Press.pl jest podpisane przez redaktorów naczelnych Faktu i Onetu Katarzynę Kozłowską i Bartosza Węglarczyka.

 

Tajemnicze powody zawieszenia

Nie wyjaśniono o jaki "konflikt interesów" może chodzić.

- Dziennikarka polityczna Agnieszka Burzyńska została zawieszona w pracy przez naczelnych „Faktu” i Onetu (Ringier Axel Springer Polska) z powodu „potencjalnego konfliktu interesów”. W ostatnich tygodniach pojawiały się doniesienia o prywatnej relacji dziennikarki i polityka opozycji.

- pisze inny portal branżowy WirtualneMedia.pl

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe