Miał zgwałcić chłopca w toalecie wrocławskiego aquaparku. Zapomniał, że wszedł na imienną kartę

Do szokującego zdarzenia miało dojść we Wrocławiu. Z informacji, do których dotarł "Super Express" wynika, że na terenie miejscowego aquaparku miało dojść do gwałtu na 12-letnim chłopcu.
Chłopiec Miał zgwałcić chłopca w toalecie wrocławskiego aquaparku. Zapomniał, że wszedł na imienną kartę
Chłopiec / Pixabay.com

Do czynu miało dojść na terenie aquaparku położonego przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu. 12-letni chłopiec miał zostać wciągnięty do toalety przez mężczyzne i tam zgwałcony. O zdarzeniu służby miały zostać poinformowane przez opiekuna pokrzywdzonego chłopca. Z informacji przekazanych przez "Super Express" wynika, że sprawcą czynu może być mężczyzna, który często pojawiał się w aquaparku i w dodatku korzystał z jego usług przy pomocy imiennej karty. Między innymi dzięki temu prędko został zatrzymany.

- Aquapark jest objęty kompleksowym monitoringiem i na prośbę prokuratury cały materiał został przekazany śledczym. Dla dobra poszkodowanego dziecka i w związku z toczącym się w prokuraturze postępowaniem nie komentujemy szerzej tej sprawy

tłumaczy w rozmowie z "Super Expresem" Patryk Załęczny, rzecznik aquaparku we Wrocławiu.

Policja o zdarzeniu w aquaparku we Wrocławiu

– Policja i prokuratura dla dobra śledztwa nie informuje o szczegółach sprawy. "Policjanci wspólnie z Prokuraturą prowadzą czynności procesowe w związku ze zdarzeniem kryminalnym dotyczącym przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej, które zaistniało prawdopodobnie na terenie wrocławskiego aquaparku" - przekazał rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

– Intensywne i skuteczne oraz podjęte natychmiast czynności policyjne doprowadziły do zatrzymania mężczyzny mogącego mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Ponieważ sprawa jest realizowana przez policjantów oraz prokuraturę i czynności z udziałem osoby nieletniej oraz zatrzymanej osoby dorosłej są w tej chwili realizowane, więcej informacji będziemy mogli przekazać po ich zakończeniu - dodano.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe