"Jestem wiernym przyjacielem Narodu Rosji". Wałęsa jest gotów stawić się w Moskwie

Były prezydent Polski Lech Wałęsa oświadczył na swoim Facebooku, że jest gotów stawić się w Moskwie. Zapewnił również, że jest "wiernym przyjacielem Narodu Rosji".
/ Creative Commons Attribution 3.0

„Uwierzcie mi jestem wiernym przyjacielem Narodu Rosji . Nigdy nie podniosę ręki i każdego będę zniechęcał do ataku na Rosję. Natomiast zaatakowany będę się bronił i do obrony namawiał. Zrobię wszystko by pomóc Rosji” - przekonuje Wałęsa.

„Macie niedobry system polityczny, który umożliwia jednostce przez wielość kadencji budowanie bandyckich grup zagrażając pokojowi świata i mordujących jak dziś Ukrainę, w tym i Was Rosjan. To ten Wasz system politycznym, który dla dobra Was, chcę pomóc Wam zmienić. Ten system pozwolił Stalinowi dziś Putinowi jutro podobnym na te barbarzyńskie czyny. Czy trzeba więcej dowodów?! Nie musicie wydawać 5 milionów Euro na osądzenie mnie jestem gotów stawić się w Moskwie i spotkać otwarcie publicznie ZE WSZYSTKIMI TYMI OSKARŻENIAMI, OSKARŻYCIELAMI z Waszej telewizji” - napisał Lech Wałęsa.

"5 mln dolarów za głowę Wałęsy"

Jak donosił w zeszłym tygodniu Onet.pl w programie nadanym w rosyjskiej telewizji państwowej padła propozycja wręczenia pięciu milionów dolarów za głowę byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rosyjski ekspert daje 5 mln dolarów za głowę Wałęsy

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe