Czarzasty wyraźnie rozczarowany wynikami Lewicy. "Wygrałem rurkę z bitą śmietaną, trzeba się cieszyć małymi rzeczami"

Włodzimierz Czarzasty najwyraźniej jest rozczarowany ostatnimi notowaniami Lewicy w sondażach, czego dał wyraz na swoim Twitterze.
 Czarzasty wyraźnie rozczarowany wynikami Lewicy.
/ Włodzimierz Czarzasty / zrzut ekranu / Polsat News

"Wygrałem rurkę z bitą śmietaną! W polityce marnie to trzeba się cieszyć małymi rzeczami" - napisał na Twitterze Włodzimierz Czarzasty.

Jedna z internautek napisała w odpowiedzi Czarzastemu, że Lewica rośnie w siłę.

"Za mało. Za mało. Musimy więcej pracować. Tak jak dziś w Siedlcach" - skomentował Czarzasty. 

 

Według piątkowego sondażu Social Changes dla portalu wPolityce.pl - oddanie głosu na Zjednoczoną Prawicę zadeklarowało 39 proc. badanych zdecydowanych ws. głosowania - tyle samo ile w badaniu z poprzedniego tygodnia. Z kolei poparcie dla Koalicji Obywatelskiej wzrosło o 1 pkt proc. i wynosi obecnie 27 proc.

Na Polskę 2050 głosować chce 10 proc. badanych, co oznacza spadek o 1 pkt proc. Poparcie dla Konfederacji nie zmieniło się i wynosi 9 proc. Lewica uzyskała 8 proc. poparcia - mniej o 1 pkt proc. PSL wskazało 3 proc. ankietowanych - mniej o 1 pkt proc. Na Kukiz'15 głos oddałoby 2 proc. respondentów - wzrost o 1 pkt proc. Porozumienie, tak jak tydzień temu, z zerowym poparciem. Na "inne ugrupowanie" oddanie głosu zadeklarowało 2 proc. respondentów - więcej o 1 pkt. proc.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe