Zaginęła 15-letnia Marika Stróżyk. Polska policja apeluje o pomoc

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie poszukują 15-letniej Mariki Stróżyk, mieszkanki gm. Czempiń.
 Zaginęła 15-letnia Marika Stróżyk. Polska policja apeluje o pomoc
/ koscian.policja.gov.pl

„W dniu 19 lipca 2022r około godziny 11:00 nieletnia Marika Stróżyk mieszkanka gm. Czempiń wykorzystując nieobecność domowników samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania nie informując gdzie się udaje. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziana była w dniu 19.07.2022r w godzinach wieczornych na terenie miejscowości Czempiń. Nieletnia wyjechała z domu rowerem typu „damka” koloru czarnego. Posiada przy sobie plecak różnokolorowy oraz dokumenty.Nieletnia posiada pełną zdolność do samodzielnej egzystencji [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – informuje policja.

Rysopis:

Wzrost ok. 168 cm, wiek z wyglądu ok. 18 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemnoblond, proste, długości do ramion, wygolone po bokach, tatuaż na środkowym palcu lewej dłoni w postaci krzyża oraz na prawej kostce w postaci dinozaura. 

Wszelkie informacje dotyczące nieletniej i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie – tel. 47 77 26 211 – lub powiadomić najbliższą jednostkę policji.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe