„Bardzo się cieszę, że jestem częścią tej drużyny”. Pierwszy wywiad Lewandowskiego po debiucie

Robert Lewandowski brał udział w towarzyskim meczu z Realem Madryt w Las Vegas. Na boisku spędził 45 minut, zdążył jednak pokazać się z dobrej strony i stworzyć niebezpieczną sytuację dla przeciwnika.
Robert Lewandowski „Bardzo się cieszę, że jestem częścią tej drużyny”. Pierwszy wywiad Lewandowskiego po debiucie
Robert Lewandowski / PAP/EPA/JOE BUGLEWICZ


FC Barcelona pokonała przeciwną drużynę 1:0. Polski napastnik po wygranym meczu z Realem udzielił wywiadów dla Barca TV i TV3. Wynika z nich, że Polak jest bardzo zadowolony i coraz lepiej adaptuje się do nowych zmian.

– Jestem bardzo zadowolony z debiutu i ze zwycięstwa. Chociaż to był mecz towarzyski, klasyk to klasyk, zawsze jest wyjątkowy i szczególny. Każde spotkanie przygotowawcze jest ważne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i intensywności, jakie pokazaliśmy. Czułem się bardzo dobrze. To był pierwszy pojedynek, ale muszę iść krok po kroku. Do rozpoczęcia rozgrywek zostało jeszcze kilka tygodni – powiedział Lewandowski.

– Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania i następnego treningu, ponieważ czujemy, że budujemy coś dużego. Bardzo się cieszę, że tu jestem i stanowię część tego zespołu. Atmosfera jest fantastyczna. Nie mam wrażenia, że jestem z drużyną od kilku dni, czuję, jakbym w niej był od miesięcy. Czuję się bardzo wspierany zarówno przez moich kolegów, jak i sztab szkoleniowy. Myślę, że łatwo będzie mi się zaadaptować – dodał piłkarz, który bez wątpienia z optymizmem patrzy w przyszłość.

– Zawsze myślimy o wygranej. Mamy zwycięską mentalność, nie tylko podczas meczów, ale również treningów. Możemy patrzeć przed siebie i myśleć, że to może być wspaniały sezon – zakończył „Lewy”.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe