Skandaliczne wpisy Tomasza Lisa po śmierci królowej Elżbiety II. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

W czwartek wieczorem Pałac Buckingham poinformował, że królowa Elżbieta II zmarła „spokojnie w Balmoral dziś po południu”. Tomasz Lis pozwolił sobie na absurdalne wpisy na Twitterze. Internauci nie mieli litości.
 Skandaliczne wpisy Tomasza Lisa po śmierci królowej Elżbiety II. Internauci nie  zostawili na nim suchej nitki
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube

Stan zdrowia królowej pogorszył się w środę – wieczorem Pałac Buckingham poinformował, że ze względu na zalecenie lekarzy, by odpocząć, odwołała ona zaplanowane wirtualne spotkanie z członkami Tajnej Rady. Wczesnym popołudniem przekazano, że królowa znajduje się pod opieką lekarzy w związku z tym, że są oni zaniepokojeni jej stanem zdrowia. 

Brytyjska królowa Elżbieta II zmarła w czwartek na zamku Balmoral w wieku 96 lat – przekazał Pałac Buckingham. Na tronie zasiadała od 1952 r. – dłużej niż jakikolwiek monarcha w historii kraju. Tron automatycznie przejął jej najstarszy syn, książę Karol.

Wpisy Tomasza Lisa

Sprawę komentowały miliony internautów. Na Twitterze głos postanowił zabrać Tomasz Lis, który podzielił się również niesmacznym żartem. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Nikt w historii Wielkiej Brytanii nie był następcą tronu tak długo jak Karol. Dość perwersyjne, ponad pół życia czekać na śmierć matki, by spełniło się przeznaczenie” – napisał dziennikarz.

„Okazuje się, że Harry sam jedzie do Balmoral, gdzie choruje królowa. Księżniczka Markle ma inne sprawy. To będzie rozwód stulecia” – wróżył  Tomasz Lis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe