Kłótnia w ulicznej opozycji. „Babcia Kasia” już nielubiana [WIDEO]

„Babcia Kasia” już nie jest już lubiana? W mediach społecznościowych zamieszczono ciekawe nagranie.
 Kłótnia w ulicznej opozycji. „Babcia Kasia” już nielubiana [WIDEO]
/ fot. Twitter

Po porannym nabożeństwie odprawionym w warszawskim kościele seminaryjnym, politycy Prawa i Sprawiedliwości przeszli przed pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a następnie pod pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej na Placu Piłsudskiego, gdzie złożyli kwiaty.

W uroczystości oprócz prezesa PiS uczestniczyli także m.in. wicepremier i minister kultury Piotr Gliński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki, a także parlamentarzyści w tym m.in. były minister obrony Antoni Macierewicz, poseł Marek Suski oraz europosłowie PiS m.in. Beata Mazurek i Jadwiga Wiśniewska.

„Babcia Kasia” już nielubiana?Uroczystości zakłócała grupa „Lotnej Brygady Opozycji” z m.in. aktywistą Arkadiuszem Szczurkiem. Jak wynika z opublikowanej przez niego relacji w mediach społecznościowych, aktywiści namalowali na płocie znajdującym się na placu marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, przy Pomniku Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku, napis „Gdzie jest wrak?”.
Okazuje się jednak, że wewnątrz grupy doszło do napięć pomiędzy aktywistami a tzw. Babcią Kasią, która nie była mile widziana na proteście.

– Mam prawo być wszędzie. Jestem na swoim jednoosobowym zgromadzeniu – mówiła do m.in. Szczurka, który wraz z inną aktywistką nie chciał Babci Kasi na manifestacji.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe