Podejrzane zachowanie Putina. Uwagę zwraca jego stopa [WIDEO]
![Władimir Putin i Kasym-Żomart Tokajew Podejrzane zachowanie Putina. Uwagę zwraca jego stopa [WIDEO]](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c/uploads/news/95539/16698181688e88bba35129ccf7d0f434.jpg)
Kolejne nagrania podsycają coraz więcej plotek na temat stanu zdrowia polityka. Tym razem media zwróciły uwagę na wideo ze spotkania w Moskwie z prezydentem Kazachstanu Kasymem-Żomartem Tokajewem. Politycy rozmawiali o trójstronnym porozumieniu gazowym Rosji, Uzbekistanu i Kazachstanu.
Nie dało się nie zauważyć, że z Putinem jest coś nie tak. Szczególne zainteresowanie budzą nietypowe ruchy nóg prezydenta Rosji. Dziennikarze są zdania, że może to być objaw choroby Parkinsona.
Putin jest poważnie chory?
– Dzisiejsze spotkanie ma niezwykłe znaczenie. To pierwsza wizyta zagraniczna Kasyma-Żomarta po tym, jak został ponownie wybrany na urząd prezydenta – mówił Władimir Putin podczas spotkania z prezydentem Kazachstanu.
To właśnie podczas wypowiadania tych słów polityk nie był w stanie zapanować nad drżeniem lewej nogi.