loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kosiniak-Kamysz o taśmach: Uważam Majchrowskiego za bardzo dobrego polityka
Opublikowano dnia 18.10.2018 09:37
Nie będę komentować taśm. Nie dam się wciągnąć w grę mafii taśmowej. Uważam Jacka Majchrowskiego za najlepszego kandydata na prezydenta Krakowa - mówił lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w Polsat News.

źródło: Screen You Tube
Odnosząc się do pytania o ujawnione przez serwis tvp.info nagrania, w których mówi o obecnym prezydencie Krakowa Jacku Majchrowskim, że "do perfekcji opanował rozgrywanie ludzi". -  On przepięknie potrafi, szczególnie dziewuchy, napuszczać na siebie - miał mówić polityk Ludowców w restauracji "Sowa i Przyjaciele" podczas rozmowy z Waldemarem Pawlakiem.

- Uważam Jacka Majchrowskiego za bardzo dobrego polityka, najlepszego kandydata na prezydenta Krakowa - stwierdził w Polsat News Kosiniak-Kamysz. - Mam nadzieję, że po raz kolejny krakowianie mu zaufają - dodawał.

źródło: Polsat News
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.