REKLAMA

WP załamuje ręce nad losem napastników Ogórek: "Tracą pracę". Komentatorzy widzą to inaczej

- TVP w głównym wydaniu "Wiadomości" opublikowała wizerunki oraz dane 10 osób, które według stacji brały udział w ataku na Magdalenę Ogórek. Dwie z nich straciły pracę, a większość otrzymuje obraźliwe wiadomości i groźby. Manifestanci zapowiadają pozew zbiorowy przeciw telewizji - pisze Wirtualna Polska opisując losy agresywnych uczestników zajść pod gmachem TVP. Ich czytelnicy chyba jednak widzą to inaczej
 WP załamuje ręce nad losem napastników Ogórek: "Tracą pracę". Komentatorzy widzą to inaczej
/ screen TT
Cytujemy te uznane przez Wirtualną Polskę za najpopularniejsze:

Mike: Heh uważam że każdy jeśli robi Coś takiego powinien liczyć się z konsekwencjami protest anonimowy to nie protest.

czytelnik: Powinni jeszcze zatrudnić do PRAC SPOŁECZNYCH z miotłą DO SPRZĄTANIA PRZED SEJMEM

mamzajady: k one więcej czasu spędzają na manifestacjach niż w pracy , to się nie dziwię ! Sam bym takie zwolnił !


I ostatnie: 

Melka: Na tych protestach często pojawia się taki młody prawnik w charakterystycznej fryzurze. To walił nogami w barierki, to przeskakiwał przez płot, a teraz rzuca się pod samochód. Widać, że młody rozpaczliwie chce zaistnieć w mediach, walczy o popularność i miejsce w polityce. kilka razy udawał rannego. No desperat, na miejscu jego rodziny szukałabym pilnie porady lekarza.

Velde: Jak to było? Kto sieje wiatr ten zbiera coś tam.v

puchatek: Prosty zabieg rodem z komuny i taki skuteczny Mówię o tak zwanej 'Gablocie' Jednak" bohaterstwo " ma dwa oblicza Teraz krzyczą że złożą pozew zbiorowy i Giertych z Dubois będzie ich reprezentował Ciekawe czy te tuzy adwokatury wiedzą uświadomią swoim klientom co to jest pozew zbiorowy ,czy podobnie jak wcześniej narażą swojego klienta na odpowiedzialność karną Zawsze mogą zasłonić się tajemnicą adwokacką ,ale czasami prokurator ma dowody że tak nie było !

Wacek: Im wolno. Innym nie. He He He

TIK TAK: Super . Dyrektorzy i Prezesi trzymajcie tak dalej. Szumowinę trzeba wyrywać z korzeniami

taka prawda: Każdy inteligenty i kumaty człowiek wie, że akcja rodzi reakcję, coś robisz to ponosisz za to konsekwencje. Gdybym był szefem tych osób i musiał wybierać między dobrem własnej firmy a ich interesem prywatnym wybrał bym to pierwsze. Takie mazgajenie, które przedstawiają protestujący przed tvp świadczy o ich poziomie inteligencji.


Źródło: WP.pl

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura