REKLAMA

Jarosław Kurski ogłasza milionowy nakład Gazety Wyborczej. Wildstein: Grozi nam katastrofa ekologiczna

- W stu miastach i miasteczkach rozdawać będziemy gazetę przedwyborczą - informuje w filmie do czytelników GW Jarosław Kurski.
 Jarosław Kurski ogłasza milionowy nakład Gazety Wyborczej. Wildstein: Grozi nam katastrofa ekologiczna
/ screen youtube
Zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej Jarosław Kurski poinformował w apelu do czytelników o „Czarnej Księdze PiS”, która w najbliższym czasie ukazywać się będzie na łamach gazety Adama Michnika. - Jak państwo przeczytacie, to nie wyrzucajcie, dajcie do przeczytania znajomym i nieznajomym - zaapelował Kurski. Zapowiedział również, że niebawem w milionowym nakładzie ukaże się „Gazeta Przedwyborcza”.
 

W stu miastach i miasteczkach rozdawać będziemy Gazetę Przedwyborczą


- mówi na filmie zastępca redaktora naczelnego GW.

Do słów Kurskiego odniósł się dziennikarz i publicysta Dawid Wildstein. Stwierdził ironicznie, że „grozi nam katastrofa ekologiczna”, podkreślając, że będzie to „gorsze od awarii Czajki”. Zaapelował także o reakcję proekologicznej organizacji Greenpeace w tej sprawie.
 

Żarty na bok. Grozi nam katastrofa ekologiczna. MILION. Walających się po ulicach i śmietnikach, milion zapychających rury kanalizacyjne i zaśmiecających polskie lasy i łąki... milion egzemplarzy GW pełnych ideologicznego szamba. Gorsze od awarii Czajki. Greenpeace. Zareagujecie!


- napisał na Twitterze Wildstein.
Źródło: wyborcza.pl/twitter.com
kpa

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura