REKLAMA

[Tylko u nas] RPD Pawlak o ataku "wiodących mediów", Owsiaka i "Superniani": To zemsta

Rzecznik Praw Dziecka jest bezpardonowo atakowany przez "wiodące media", Lewicę, Owsiaka i Dorotę Zawadzką tzw. "Supernianię". Linią ataku jest jego wypowiedź o podawaniu dzieciom środków farmakologicznych "zmieniających płeć". Tymczasem Tygodnik Solidarność w sierpniu pisał o tajnych czatach transaktywistów na Discordzie, na których odbywał się również handel nielegalnymi hormonami zmieniającymi niektóre cechy płciowe, z udziałem dzieci. RPD złożył zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie. Zapytaliśmy Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka jaki jest wg. niego prawdziwy powód ataku.
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak [Tylko u nas] RPD Pawlak o ataku
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak / brpd.gov.pl

Dlaczego tak naprawdę zaatakowały Pana "wiodące media", Owsiak i "Superniania"? 

Zajmuję się pracą, nie śledzeniem ataków. Sądzę, że to pewnego rodzaju zemsta za moje publiczne i bezkompromisowe przeciwstawianie się próbom seksualizacji dzieci, zwłaszcza wprowadzeniu zewnętrznych edukatorów seksualnych do szkół. Nigdy nie będzie na to mojej zgody.

Dlaczego te same "wiodące media" nie podjęły tematu tajnych czatów transaktywistów na Discordzie, na których sprzedaje się nielegalne hormony nastolatkom i gdzie pojawiają się również wątki pedofilskie?

To są przestępcy i trzeba jak najszybciej położyć kres ich działalność. Stąd moje zawiadomienie do Prokuratury Krajowej. Nakłanianie dzieci do zażywania bez żadnej kontroli lekarskiej środków farmakologicznych, które stosuje się w terapiach hormonalnych przy zmianie płci, nielegalnie sprzedawanie im takich leków, to igranie ze zdrowiem i życiem młodych ludzi. Zastanawiające, dlaczego niektóre media nie podejmują tematów tak ważnych społecznie. Aż prosi się o pytanie, czy powodem jest środowisko, którego ta afera dotyczy?      

Czy walka ideologów LGBT o dusze naszych dzieci jest elementem wojny kulturowej?

Ta wojna niestety trwa. Obce ideologie pod płaszczykiem jakże szczytnych idei obrony praw człowieka próbują narzucić Polsce rozwiązania, które zagrażają naszemu dziedzictwu kulturowemu i naszej narodowej tożsamości. Należy o tym głośno mówić i się temu przeciwstawiać.  

rozmawiał: Cezary Krysztopa
 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura