REKLAMA

Wildstein: "Są i plusy z wczorajszego dnia. Typy mają takie prawo do mówienia "stop przemocy" jak Durczok do obrony praw kobiet"

Dawid Wildstein odniósł się do wczorajszych zamieszek zwolenników aborcji, którzy zgromadzili się wieczorem na pl. Trzech Krzyży w Warszawie i m.in. szturmowali kościół oraz atakowali osoby broniące wejścia do świątyni.
Dawid Wildstein Wildstein:
Dawid Wildstein / YT print screen/MaskacjuszTV

 

"W relacjach z placu 3 krzyży widać jak tłum właśnie rzucił w obrońców kościoła butelkami. Są ranni. Tłum wyje- to jest wojna, śmiecie, faszyści etc. Barbarzyństwo. Nie znam poglądów ludzi broniących kościoła. Ale pełen szacunek za odwagę, że stanęli naprzeciw agresywnego tłumu" - napisał dziennikarz.

"W relacjach z placu trzech krzyży niektórzy demonstrujący starali się zaśpiewać hymn Polski ale ze znają tylko refren to wyszło jak wyszło. Boże, gdzie są granice tej żenady? Serio to za dużo na ich mózgi nauczyć się kilku zwrotek?" - pyta.

"Moja lewicowa przyjaciółka powiedziała, a ona nie kłamie, że kilku pobiło demonstrantkę proaborcyjną. Tacy jak dla mnie też pod sprawiedliwość. Każda osoba stosująca przemoc powinna mierzyć się z prawnymi konsekwencjami" - dodał pisząc o przebiegu wczorajszych walk na pl. Trzech Krzyży.

 

Może są i plusy z wczorajszego dnia. Po tym jak poleciały kamienie, butelki, po wrzaskach "będziecie wisieć, nie wyjdziecie stąd", po dewastacji kościołów, atakowaniu wiernych, starszych i kobiet- typy mają takie prawo do mówienia "stop przemocy" jak Durczok do obrony praw kobiet

- uznał.

 

Nie znoszę, gdy manifestacje partyjne, PiS czy PO, używają dzieci do noszenia symboli. Ale ok. Taka ich polityka. Ale serio. Co trzeba mieć z łbem żeby kilkuletniemu dziecku dać transparent z wyzwiskami? Jak bezdennie głupim, pełnym nienawiści trzeba być? To jak islamski fanatyzm

- podkreślił.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura