REKLAMA

Dziennikarz Gazeta.pl: Powiem szczerze: nie spodziewałem się, że "Polski Ład" pójdzie tak szeroko. Szanse na III kadencję

W sobotę miała miejsce konwencja programowa, na której m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki zaprezentują Polski Ład, czyli nowy społeczno-gospodarczy program na okres pocovidowy. Są już konkretne zapowiedzi. Wyższa kwota wolna od podatku, zmiany w progach podatkowych, wyższe wydatki na służbę zdrowia, likwidacja umów śmieciowych, program mieszkaniowy. Tak propozycje PiS komentuje Łukasz Rogojsz dziennikarz Gazeta.pl i Wprost.
 Dziennikarz Gazeta.pl: Powiem szczerze: nie spodziewałem się, że
/ (mr) PAP/Leszek Szymański

- Powiem szczerze: nie spodziewałem się, że #PolskiNowyŁad pójdzie tak szeroko. Jeśli @pisorgpl zrealizuje przynajmniej połowę tego, co właśnie zapowiedzieli, to szanse na III kadencję będą wcale niemałe. W gabinetach opozycji pewnie niewesołe sobotnie przedpołudnie.

- pisze Łukasz Rogojsz

- Prosiłam Platformę od 4 lat, by stworzyli strategię rozwoju Polski. To mówili, że swoich tajemnic nie będą odkrywać. Ta partia powinna zniknąć. To jest kompletne dno. Pod każdym względem.

- dopowiada Aleksandra Wasilewska, była działaczka Platformy Obywatelskiej


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura