REKLAMA

Lekarz - aktywista po zawale Eriksena: "Zamiast się modlić to trzymajcie kciuki". Internauci nie mieli litości

Młody lekarz reumatolog Bartosz Fiałek, który brał udział w tzw. "proteście rezydentów", był działaczem Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, OKO.Press nazywa go "niepokornym", tam znajdziemy na jego temat kilkanaście tekstów, bohater tekstów na Wyborcza.pl, skomentował to co się stało na meczu Dania-Finlandia w ramach EURO 2021.
Christian Eriksen Lekarz - aktywista po zawale Eriksena:
Christian Eriksen / Dostawca: PAP/EPA. (RESTRICTIONS: FOR EDITORIAL NEWS REPORTING PURPOSES ONLY. IMAGES MUST APPEAR AS STILL IMAGES AND MUST NOT EMULATE MATCH ACTION VIDEO FOOTAGE. PHOTOGRAPHS PUBLISHED IN ONLINE PUBLICATIONS SHALL HAVE AN INTERVAL OF AT LEAST 20 SECO

Piłkarz reprezentacji Danii Christian Eriksen, doznał zawału, był reanimowany odzyskał przytomność i trafił do szpitala. Wypadek wstrząsnął nie tylko sportowym światem, a zewsząd popłynęły słowa wsparcia.

- Christian Eriksen upadł podobnie do Antonio Puerty i Miklosa Fehera - wygląda na przyczynę sercową (zawał m. sercowego). Zamiast się modlić, to trzymajcie kciuki za zdrowie chłopaka i lekarzy.

- napisał Bartosz Fiałek nie wyjaśniając czym z punktu widzenia niewierzącego, czy ateisty, różni się "trzymanie kciuków" od modlitwy

W końcu wpis usunął, ale w innych wątkach upierał się, że "nie przegiął".


Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?
Tygodnik

Opinie

Popkultura