Sikorski otrzymał list z pogróżkami. "Żegnaj się z Aleksiem i Tadziem"

Był szef MSZ, europoseł KO Radosław Sikorski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie listu z pogróżkami, który otrzymał pocztą.
Były szef MSZ Radosław Sikorski / Youtube/Onet Rano Sikorski otrzymał list z pogróżkami.
Były szef MSZ Radosław Sikorski / Youtube/Onet Rano

„Napisał do mnie sympatyk PiS ze Szczecina ale niestety nie podpisał się ani nie podał adresu zwrotnego.  Czy może ktoś z Państwa poznaje pismo i niepowtarzalny styl?  Bo chciałaby porozmawiać z nim nakielska Policja” – napisał wczoraj Sikorski, pokazując na Twitterze zdjęcie koperty i samego listu od osoby, która grozi politykowi. List podpisano słowem „Rodacy”.

„Nie masz prawa mówić o sobie, że jesteś polakiem (pisownia fragmentów listu oryginalna - red.)” –  napisał (lub napisali) na początku listu nieznany autor/autorzy.

 

 

 

 

 

 

 

Dalej w liście czytamy: „Hitler wiedział, co robi i szkoda, że nie spalił wszystkich żydów. do dzisiaj nie byłoby tej Applebaum (żona polityka Anne Applebaum - red.), która cię podpuszcza i opowiada bzdury w USA (...) Tak głupiej i prymitywnej baby śmierdzącej ciągle czosnkiem nie da się tolerować".

„Nie potraficie docenić najlepszego Rządu, talentu Pana Morawieckiego i Obajtka. Ubliżacie 3/4 Polakom mówiąc o nich PiS – tak. PiS to uczciwi Polacy (...) Jak pięknie by mogło być, gdybyście pomagali w pomysłach PiS" – czytamy dalej.

W liście wspomniano także o dzieciach europosła: "Pamiętak sk..., jak nie przestaniesz ujadać na Polskę, to już żegnaj się z Aleksiem i Tadziem, bo ty k..., ty zmoro zginiesz".

Sprawę bada policja, a Sikorski wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże znaleźć autora listu.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe