REKLAMA

Sikorski otrzymał list z pogróżkami. "Żegnaj się z Aleksiem i Tadziem"

Był szef MSZ, europoseł KO Radosław Sikorski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie listu z pogróżkami, który otrzymał pocztą.
Były szef MSZ Radosław Sikorski / Youtube/Onet Rano Sikorski otrzymał list z pogróżkami.
Były szef MSZ Radosław Sikorski / Youtube/Onet Rano

„Napisał do mnie sympatyk PiS ze Szczecina ale niestety nie podpisał się ani nie podał adresu zwrotnego.  Czy może ktoś z Państwa poznaje pismo i niepowtarzalny styl?  Bo chciałaby porozmawiać z nim nakielska Policja” – napisał wczoraj Sikorski, pokazując na Twitterze zdjęcie koperty i samego listu od osoby, która grozi politykowi. List podpisano słowem „Rodacy”.

„Nie masz prawa mówić o sobie, że jesteś polakiem (pisownia fragmentów listu oryginalna - red.)” –  napisał (lub napisali) na początku listu nieznany autor/autorzy.

 

 

 

 

 

 

 

Dalej w liście czytamy: „Hitler wiedział, co robi i szkoda, że nie spalił wszystkich żydów. do dzisiaj nie byłoby tej Applebaum (żona polityka Anne Applebaum - red.), która cię podpuszcza i opowiada bzdury w USA (...) Tak głupiej i prymitywnej baby śmierdzącej ciągle czosnkiem nie da się tolerować".

„Nie potraficie docenić najlepszego Rządu, talentu Pana Morawieckiego i Obajtka. Ubliżacie 3/4 Polakom mówiąc o nich PiS – tak. PiS to uczciwi Polacy (...) Jak pięknie by mogło być, gdybyście pomagali w pomysłach PiS" – czytamy dalej.

W liście wspomniano także o dzieciach europosła: "Pamiętak sk..., jak nie przestaniesz ujadać na Polskę, to już żegnaj się z Aleksiem i Tadziem, bo ty k..., ty zmoro zginiesz".

Sprawę bada policja, a Sikorski wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże znaleźć autora listu.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura