12-latek zgwałcony w toalecie we wrocławskim aquaparku. Na jaw wychodzą szokujące fakty

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 lipca. 12-letni chłopiec miał zostać zgwałcony w toalecie we wrocławskim aquaparku przy ul. Borowskiej. Portal tuwroclaw.com podaje nowe szokujące fakty w tej sprawie.
 12-latek zgwałcony w toalecie we wrocławskim aquaparku. Na jaw wychodzą szokujące fakty
/ pxhere.com

Do czynu miało dojść na terenie aquaparku położonego przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu. 12-letni chłopiec miał zostać wciągnięty do toalety przez mężczyzne i tam zgwałcony. O zdarzeniu służby miały zostać poinformowane przez opiekuna pokrzywdzonego chłopca.

- W wyniku zdarzenia chłopiec odniósł obrażenia ciała, które spowodowały u niego uszczerbek na zdrowiu w postaci naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia na czas nie dłuższy niż siedem dni – informowała Małgorzata Dziewońska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Podejrzany w sprawie jest Przemysław K.  Sąd uwzględnił wniosek i zastosował wobec K. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu od 3 do 12 lat więzienia. 

Nowe fakty

Jak podaje portal tuwroclaw.com, w śledztwie pomocny okazał się system monitoringu, który pomógł ustalić podejrzanego.

"Kamery zainstalowane w obiekcie nagrały moment, w którym wychodzi on z toalet tuż po dokonanym tam gwałcie. Ustalenie, kim jest ten człowiek, nie było specjalnie trudne, bo chwilę wcześniej wchodził do obiektu, pokazując swoją imienną kartę. To również widać na nagraniach z monitoringu. Już po kilku godzinach sprawca został zatrzymany przez policję" - poinformował lokalny portal.

Portal podaje, że Przemysław K. bywał w aquaparku regularnie, korzystając ze stref, do których mają dostęp dzieci. Śledczy ustalą, czy mógł dopuścić się podobnych czynów już wcześniej.

Pracownicy aquaparku zostali pouczeni, aby wnikliwie obserwować teren obiektu.  
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe