Campus Polska. Majka Jeżowska chwali się, że „uciekła” z Nowego Sącza. „Zagłębie kościelno-zaściankowe” [WIDEO]

Piosenkarka Majka Jeżowska uczestniczyła w Campusie Polska zorganizowanym przez Rafała Trzaskowskiego. Stwierdziła, że Nowy Sącz jest „zagłębiem kościelno-zaściankowym”. Wyjaśniła, że sama uciekła stamtąd do stolicy.
Majka Jeżowska  Campus Polska. Majka Jeżowska chwali się, że „uciekła” z Nowego Sącza. „Zagłębie kościelno-zaściankowe” [WIDEO]
Majka Jeżowska / Screen z Twittera / Bambo

Artystka wyznała przed publicznością, że urodziła się i wychowywała w Nowym Sączu. Po ukończeniu liceum postanowiła wyjechać do Katowic. Po pewnym czasie na stałe osiedliła się w Warszawie.

– Ja pochodzę z małego… obrażą się, więc dużego miasta o nazwie Nowy Sącz, które jest zagłębiem kościelno-zaściankowym – mówiła Majka Jeżowska, dodając, że „uciekła stamtąd zaraz po maturze”.

Wokalistka wyjaśniła, że w miejscu, z którego pochodzi, „wygaduje się rzeczy niegodne człowieka”. Szczególnie czynią tak rodzice i dziadkowie, którzy przekazują swoim pociechom zaskakujące w jej ocenie treści.

– Tak naprawdę to powinniśmy jeździć po przedszkolach i żłobkach i wtłaczać tym dzieciakom takie pozytywne myślenie i postrzeganie świata przez pryzmat tej inności, którą reprezentujemy – podkreśliła Jeżowska.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe