Nie żyje członek rosyjskiej Dumy i partii Putina Nikołaj Petrunin

Nie żyje deputowany Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej Nikołaj Petrunin. Polityk zmarł nagle w wieku 47 lat. Należał do partii Jedna Rosja. Informację o jego śmierci przekazał oddział prasowy Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej.
Nikołaj Petrunin Nie żyje członek rosyjskiej Dumy i partii Putina Nikołaj Petrunin
Nikołaj Petrunin / Screen z Twittera / NEXTA

Petrunina objęto sankcjami zaraz po rozpoczęciu inwazji na Ukrainę. Polityk był pierwszym wiceprzewodniczącym Komisji ds. Energii.

Zmarł Nikołaj Petrunin

Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest na ten moment znana. Rosyjskie media informują, że mógł on zmagać się z koronawirusem. W oficjalnym komunikacie przekazano, że „Petrunin zmarł w wieku 47 lat po ciężkiej chorobie”.

– Był osobą profesjonalną i odpowiedzialną, cieszył się autorytetem wśród kolegów, wyborcy mu ufali. Składam najgłębsze kondolencje – przekazał cytowany przez agencję TASS Wiaczesław Wołodin.

– Straciliśmy niezawodnego towarzysza. Składamy szczere kondolencje bliskim, przyjaciołom i jego współpracownikom – dodał Władimir Wasiljew, lider frakcji putinowskiej partii Jedna Rosja.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Dzień Dobry TVN otwórzcie oczy. Burza po występie Małgorzaty Rozenek Wiadomości
"Dzień Dobry TVN otwórzcie oczy". Burza po występie Małgorzaty Rozenek

Za nami kolejny występ Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". W sieci po raz kolejny rozpętała się burza. Widzowie nie kryją oburzenia.

Dr Brzeski: Kłamstwo nt. Hołodomoru upowszechniał na Zachodzie korespondent NYT i oświecone elity. Brzmi znajomo? Wiadomości
Dr Brzeski: Kłamstwo nt. "Hołodomoru" upowszechniał na Zachodzie korespondent NYT i "oświecone" elity. Brzmi znajomo?

“Zjadanie własnych dzieci to barbarzyństwo” głosił sowiecki plakat rozlepiany w ukraińskich wioskach przed 70 laty. Postępowe proletariackie sądy skazały wówczas ponad 2500 osób za kanibalizm. Hołodomor - sztucznie wywołany głód, którym Moskwa w latach 1932-1933 karciła krnąbrnych Ukraińców za sprzeciw wobec przymusowej kolektywizacji rolnictwa.

Podano skład reprezentacji Polski na mecz z Argentyną Wiadomości
Podano skład reprezentacji Polski na mecz z Argentyną

Karol Świderski zagra obok Roberta Lewandowskiego w ataku piłkarskiej reprezentacji Polski w meczu grupy C mistrzostw świata z Argentyną. Biało-Czerwoni w przypadku co najmniej remisu na pewno awansują do 1/8 finału. Początek spotkania w Dausze o godz. 20:00.

Wpadka von der Leyen. Usunęła wpis na Twitterze Wiadomości
Wpadka von der Leyen. Usunęła wpis na Twitterze

Przewodnicząca Komisji Europejskiej zaliczyła wpadkę na Twitterze. Mianowicie oszacowała straty Sił Zbrojnych Ukrainy na 100 tys. żołnierzy. Dodała także, że za sprawą wojny na Ukrainie zginęło ponad 20 tys. ukraińskich cywilów. Fragment z danymi o ukraińskich stratach został szybko wycięty z oświadczenia unijnej polityk. 

„Sytuacja jest napięta”. Łukaszenka uderza w Polaków Wiadomości
„Sytuacja jest napięta”. Łukaszenka uderza w Polaków

Ze strony białoruskiego reżimu dochodzi do coraz większych represji wobec Polaków. O szczegółach informuje wiceprezes Związku Polaków na Białorusi Marek Zaniewski, który rozmawiał z portalem Interia. – To była akcja na szeroką skalę – komentuje. 

Urzędnik warszawskiego ratusza zatrzymany przez CBA Wiadomości
Urzędnik warszawskiego ratusza zatrzymany przez CBA

Michał D., szef Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego stołecznego ratusza, został zatrzymany w środę przez CBA na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Komisja PE wykreśliła stwierdzenie, że „Polska ponosi największy ciężar pomocy Ukraińcom” Wiadomości
Komisja PE wykreśliła stwierdzenie, że „Polska ponosi największy ciężar pomocy Ukraińcom”

Jacek Saryusz-Wolski poinformował o nietypowej sytuacji, do jakiej doszło w Parlamencie Europejskim. W czasie dzisiejszych obrad Komisji Zagranicznej miało miejsce coś zdumiewającego. Chodzi o pomoc naszego kraju dla Ukrainy.

Sąd nakazał TVN24 sprostowanie nieprawdziwych informacji o Funduszu Sprawiedliwości Wiadomości
Sąd nakazał TVN24 sprostowanie nieprawdziwych informacji o Funduszu Sprawiedliwości

Jest prawomocny wyrok sądu. Za jego sprawą redaktor naczelny TVN24 musi opublikować sprostowanie nieprawdziwych informacji w kwestii sposobu dysponowania środkami z Funduszu Sprawiedliwości.

Miedwiediew nie przebiera w słowach: NATO stanie się celem naszych sił zbrojnych Wiadomości
Miedwiediew nie przebiera w słowach: NATO stanie się celem naszych sił zbrojnych

Były prezydent i premier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew nie szczędził słów krytyki pod adresem Sojuszu. Ocenił, że „cywilizowany świat go nie potrzebuje”.

Awaria wodociągowa w Warszawie. Zapadła się jezdnia Wiadomości
Awaria wodociągowa w Warszawie. Zapadła się jezdnia

W wyniku nocnej awarii wodociągowej doszło do podmycia jezdni na placu Hallera. W zapadlisko wpadły dwa samochody. Kierowca pierwszego nie zauważył dziury w kałuży. Prowadzący drugie auto myślał, że zdoła przejechać.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe