Doda zagrała wszystkim na nosie po wywiadzie z gwiazdorem TVN. Piosenkarka wydała "oświadczenie"

Doda ponownie znalazła się na językach mediów. Wszystko to za sprawą jej udziału w podcaście gwiazdora TVN Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Do rozmowy doszło 21 października i miała trwać tylko 20 minut. Piosenkarka w pewnym momencie miała uznać, że rozmowa jest dla niej poniżająca i z tego względu nie wyraziła zgody na jej opublikowanie.
 Doda zagrała wszystkim na nosie po wywiadzie z gwiazdorem TVN. Piosenkarka wydała
/ YouTube/Screen/Doda

W sieci bardzo szybko temat został przechwycony przez media. Wiele osób czekało na komentarz w tej sprawie ze strony piosenkarki, która po pewnym czasie zamieściła link w swoim Instastory. Jednak w tej sytuacji spory zawód mogły poczuć te osoby, które liczyły, że po wejściu w link dowiedzą się z pierwszej ręki, co stało się w trakcie nagrywania podcastu z udziałem popularnej artystki.

Doda zażartowała sobie z całej sytuacji?

Doda z pewnością wie, w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę ze strony mediów. Po zamieszaniu wokół jej udziału w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego piosenkarka wstawiła na swoje Instastory na Instagramie link, pod którym miało znaleźć się jej oświadczenie dotyczące zajścia u Wojewódzkiego i Kędzierskiego. Tak się jednak nie stało.

Hiperłącze zamieszczone w relacji na Instagramie Dody pokierowało osoby zainteresowane do płyty artystki "Aquaria" na Spotify. Po pewnym czasie piosenkarka oświadczyła, że się po prostu pomyliła i wstawiła kolejny link...również odsyłający nie do oświadczenia, na które wielu liczyło. Kolejny link przekierował do piosenki Dody pt. "Wodospady".

Kim jest Doda?

Doda to prywatnie Dorota Rabczewska urodzona w 1984 roku w Ciechanowie. Jest piosenkarką wykonującą muzykę z pogranicza popu i rocka. Przez wiele lat występowała w popularnym zespole Virgin. Od 2019 roku skupia się na prowadzeniu solowej kariery.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tadeusz Płużański: Władysław Ciastoń. Generał stanu wojennego. Komunistyczny cyngiel Wiadomości
Tadeusz Płużański: Władysław Ciastoń. "Generał" stanu wojennego. Komunistyczny cyngiel

Kariera Władysława Ciastonia to przykład klasycznej drogi komunistycznego cyngla. Zaczynał w latach 40. w UB, błyskawicznie awansując na kierownika bezpieki w Bolesławcu i Wrocławiu. Ostatecznie, tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego, został szefem Służby Bezpieczeństwa i wiceszefem MSW. To jedna z najbardziej ponurych postaci dyktatury Jaruzelskiego. W wyniku działań Ciastonia i jego resortu wielu Polaków zostało aresztowanych, zamordowanych bądź zmuszonych do samobójstwa.

Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach. Kiedy Niemcy wypłacą reparacje? Wiadomości
"Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach". Kiedy Niemcy wypłacą reparacje?

Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach; premier Mark Rutte przeprosi za udział kraju w handlu niewolnikami, a król Wilhelm-Aleksander powoła niezależną komisję do oceny udziału monarchii w tym procederze - podkreślił wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

Atak na konstytucję i na niezależność sądownictwa w Hiszpanii. Bruksela milczy Wiadomości
"Atak na konstytucję i na niezależność sądownictwa w Hiszpanii". Bruksela milczy

Hiszpańskie media donoszą o zamachu socjalistycznego premiera Hiszpanii Pedro Sancheza na hiszpański Trybunał Konstytucyjny

[Nasz News] Nieoficjalnie: Znamy tożsamość jednej z zatrzymanych osób w śledztwie ws. korupcji w PE Wiadomości
[Nasz News] Nieoficjalnie: Znamy tożsamość jednej z zatrzymanych osób w śledztwie ws. korupcji w PE

"Politico" informowało, że wśród zatrzymanych przez policję i doprowadzonych na przesłuchanie w sprawie podejrzenia korupcji w Parlamencie Europejskim jest wysoki rangą działacz związkowy.

Co dalej z Michniewiczem? Nowe informacje nt. posady trenera reprezentacji Wiadomości
Co dalej z Michniewiczem? Nowe informacje nt. posady trenera reprezentacji

Jak donosi portal i.pl, dotychczasowy trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz najprawdopodobniej pozostanie na stanowisku. Mimo dobrego wyniku, jaki polska kadra uzyskała na mundialu w Katarze, zespół był ostro krytykowany zarówno przez kibiców jak i media za styl, w jaki awansował do 1/8 finału mistrzostw świata.

Oszukali nas. Putin niezadowolony Wiadomości
"Oszukali nas". Putin niezadowolony

Władimir Putin wyraził się krytycznie na temat realizacji tzw. "Porozumień Mińskich".

Śledztwo ws. korupcji w Parlamencie Europejskim. Zatrzymano wiceprzewodniczącą PE. Złapana na gorącym uczynku Wiadomości
Śledztwo ws. korupcji w Parlamencie Europejskim. Zatrzymano wiceprzewodniczącą PE. "Złapana na gorącym uczynku"

Jak donosi belgijski portal VRT, a potwierdza korespondentka zagraniczna Polskiego Radia Beata Płomecka, wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiejgo Eva Kaili została zatrzymana przez policję w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji. 

Znany aktor serialowy nawiązał współpracę z TVP Info Wiadomości
Znany aktor serialowy nawiązał współpracę z TVP Info

Jak podaje branżowy serwis Wirtualnemedia.pl, współpracę z TVP Info nawiązał znany aktor serialowy Krystian Kukułka. 

Minister Rau: Blinken wyraził zdziwienie, że sprawa Patriotów była przedmiotem publicznej dyskusji Wiadomości
Minister Rau: Blinken wyraził zdziwienie, że sprawa Patriotów była przedmiotem publicznej dyskusji

Zgodziliśmy się z sekretarzem stanu USA Antonym Blinkenem, że obrona powietrzna nad Ukrainą jest teraz priorytetem - oświadczył minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau w piątek w Waszyngtonie po rozmowach z szefem dyplomacji amerykańskiej. Dodał też, że niewykluczone jest zwiększenie obecności sił USA w Polsce.

Frakcja bankowa w PiS. Patryk Jaki wbił szpilę premierowi Wiadomości
"Frakcja bankowa w PiS". Patryk Jaki wbił szpilę premierowi

Patryk Jaki z Solidarnej Polski był gościem red. Jacka Prusinowskiego na antenie Radia Plus, gdzie skomentował m.in sprawę unijnych środków dla Polski, których wypłatę wstrzymuje Bruksela. Nie gryzł się przy tym język, krytykując sposób negocjacji obrany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe