Potajemne spotkanie Kate Middleton z księciem Harrym? Pałac Buckingham huczy od plotek

Gazeta „New Idea” informuje o „sekretnym spotkaniu”, do którego miało dojść w Stanach Zjednoczonych. Jak czytamy, żona księcia Williama Kate Middleton potajemnie umówiła się z księciem Harrym.
Książę Harry, książę William i Kate Middleton Potajemne spotkanie Kate Middleton z księciem Harrym? Pałac Buckingham huczy od plotek
Książę Harry, książę William i Kate Middleton / Wikimedia Commons / Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license / Carfax2

Z pewnością nie tak książę William i Kate Middleton wyobrażali sobie podróż do Stanów Zjednoczonych. Trzydniowa wizyta jest związana przede wszystkim z galą The Earthshot Prize. Już na samym początku wizytę przykrył skandal, który w tym czasie wybuchł w Pałacu Buckingham. Przypomnijmy, że jedna z pracownic pałacu zrezygnowała ze stanowiska z powodu „niedopuszczalnych” komentarzy, które miała skierować do zaproszonej na przyjęcie w pałacu Ngozi Fulani. Rzecznik musiał przekazywać do mediów oficjalne stanowisko księcia Williama i księżnej Kate. 

Pałac Buckingham huczy od plotek

To jednak nie wszystko… Jak donoszą brytyjskie media, Pałac Buckingham huczy od plotek. Wszystko przez doniesienia gazety „New Idea”, która informuje o potajemnym spotkaniu Kate Middleton i księcia Harry’ego. 

Jak donosi „New Idea”, Kate chciała zobaczyć dzieci Meghan i Harry’ego, za którymi mocno się stęskniła.

Niezależnie od tego, co wydarzyło się w przeszłości z Harrym i Meghan, Kate desperacko chciała złożyć wizytę dzieciom. Kate kocha dzieci, niezależnie od tego, czy są to jej własne, jej siostrzenice i siostrzeńcy, czy dzieci, na które zbiera pieniądze poprzez swoje organizacje charytatywne. Codziennie spotyka się z dziećmi i uważa za absurdalne i trochę smutne, że nie spędziła czasu z Lilibet

– donosi źródło gazety.

Zapytała Harry’ego, czy jest jakiś sposób, w jaki mogliby się spotkać. Była gotowa poświęcić kilka godzin swojego czasu w Bostonie, aby spotkać się z Harrym w Nowym Jorku, nawet jeśli miało to być tylko 20 minut, co jest naprawdę bezprecedensowe, biorąc pod uwagę jej pozycję nad Sussexami jako przyszłej królowej. Harry był  zdecydowany na prywatne spotkanie z bratową, z którą zawsze był bardzo blisko, kiedy mieszkał w Wielkiej Brytanii, i chciał zabrać dzieci. Harry nadal ma wielką słabość do Kate i czuje, że jego dzieci zasługują na to, by bliżej poznać swoją ciocię

– można przeczytać w „New Idea”, którą cytuje pomponik.pl.

  


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
„Casus Belli - Po co komu ta wojna?”. Filmowe spotkanie Klubu Publicystyki Kulturalnej SDP Wiadomości
„Casus Belli - Po co komu ta wojna?”. Filmowe spotkanie Klubu Publicystyki Kulturalnej SDP

Filmowe spotkanie Klubu Publicystyki Kulturalnej SDP. Gośćmi będą Michał Orzechowski i Maciej Maciejewski

Polska była atakowana pieniądzem rosyjskim, a wykonawcy byli w PE Wiadomości
"Polska była atakowana pieniądzem rosyjskim, a wykonawcy byli w PE"

Polska była atakowana pieniądzem rosyjskim - taka jest moja teza, a wykonawcy byli w Parlamencie Europejskim, pełnili funkcje europosłów - powiedział we wtorek europoseł PiS Tomasz Poręba. Myślę, że wcześniej, czy później to zostanie udowodnione - dodał.

Senat za nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym. 14 poprawek Wiadomości
Senat za nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym. 14 poprawek

Senat przyjął we wtorek późnym wieczorem nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym; wniósł do niej rekomendowane uprzednio przez senackie komisje14 poprawek, które znacząco przekształcają przepisy noweli.

Kobieta z bliznami, odzież uciskająca genitalia. Popularna gra The Sims z elementami transgender [FOTO] Wiadomości
Kobieta z bliznami, odzież uciskająca genitalia. Popularna gra "The Sims" z elementami transgender [FOTO]

Popularna gra symulacyjna "The Sims" wprowadziła uaktualnienie z elementami, które sprawiają wrażenie promocji postaw transseksualnych. Gra jest popularna wśród młodzieży.

USA: Biały Dom nie potwierdza wizyty Bidena w Polsce Wiadomości
USA: Biały Dom nie potwierdza wizyty Bidena w Polsce

Rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego John Kirby odmówił we wtorek potwierdzenia, że prezydent Joe Biden odbędzie podróż do Polski. Nie odpowiedział też, czy "nie" Bidena dla dostaw myśliwców F-16 dla Ukrainy oznacza też brak zgody na wysłanie samolotów przez sojuszników.

Awaria terminali płatniczych w całej Polsce Wiadomości
Awaria terminali płatniczych w całej Polsce

Jak podaje portal Businessinsider, w poniedziałek wieczorem media społecznościowe zalała fala informacje dot. niemożnością płacenia terminali w sklepach. W wielu miejscach można płacić tylko gotówką. Informację o awarii potwierdza jeden z największych dostawców terminali w Polsce, firma PolCard.

Koniec ery najsłynniejszego samolotu pasażerskiego. Oddano do użytku ostatni egzemplarz Wiadomości
Koniec ery najsłynniejszego samolotu pasażerskiego. Oddano do użytku ostatni egzemplarz

Zakończyła się produkcja legendarnego Jumbo Jeta - ostatni Boeing 747 został oddany do użytku i będzie używany przez przewoźnika Atlas Air. "Oznacza to koniec ery, w której pierwszy w historii Jumbo Jet rządził w przestworzach" - informuje we wtorek agencja Reutera. Producenci zapowiadają, że 747 będzie jeszcze latać przez całe dziesięciolecia.

Trzy postacie z tytułem Człowieka Roku tygodnika „Wprost”, w tym... minister Mariusz Błaszczak Wiadomości
Trzy postacie z tytułem Człowieka Roku tygodnika „Wprost”, w tym... minister Mariusz Błaszczak

31 stycznia Tygodnik „Wprost” przyznał nagrodę Człowieka Roku. Zaszczytny tytuł otrzymał minister Obrony Narodowej i wicepremier Mariusz Błaszczak. Honorowym tytułem Człowieka Roku zostali uhonorowani prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, oraz Sekretarz Stanu USA Antony Blinken. 

Z. Kuźmiuk: Jakiego rodzaju „haki” Rosjanie mają na polityków PO? Wiadomości
Z. Kuźmiuk: Jakiego rodzaju „haki” Rosjanie mają na polityków PO?

Po skandalicznej wypowiedzi europosła Radosława Sikorskiego w radiu Zet, że Polska rozważała udział w rozbiorze Ukrainy, wydawało się przez parę godzin, że Platforma się od niej odetnie, a jej autora spotkają partyjne sankcje.

Jarosław Kaczyński przyjął ofertę Sikorskiego. Prezes PiS dokonał wpłaty 50 tys. zł Wiadomości
Jarosław Kaczyński przyjął ofertę Sikorskiego. Prezes PiS dokonał wpłaty 50 tys. zł

Ukraina walczy o swoją niepodległość i wolność, ale również o nasze bezpieczeństwo. Wspieramy ją i będziemy wspierać. Skoro wpłata na fundusz wsparcia Sił Zbrojnych Ukrainy zamyka mój kontrowersyjny spór z Radosławem Sikorskim, czynię to z satysfakcją - poinformował PAP prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe